CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2016-05-21 19:49

CARGOVIA - ZORZA NOWE ŻABNO

D.Szarmach 66'         Zorza 68'

K.Andrys - P.Jasicki ,N.Staszyk ,P.Reiner ,K.Kurczyk ,K.Miedziński ,P.Olejarz kpt.,K.Lorenc ,K.Woch ,A.Płonka (od 73' K.Makarewicz) ,D.Szarmach.   trener - P.Olejarz

W 23 kolejce klasy A ,Cargovia zremisowała z Zorzą Nowe Żabno 1-1 (0-0). Mecz wyrównany pełen walki z małą ilością sytuacji podbramkowych. W pierwszej połowie goście próbowali strzałów za pola karnego ale dobrze dwukrotnie interweniował K.Andrys. Kargowianie składną akcję po ,której mogli objąć prowadzenie przeprowadzili w 24' ,D.Szarmach w tempo zagrał do K.Lorenca ten wyszedł sam na sam z bramkarzem minął go ale za mocno wypuścił sobie piłkę i ta wyszła w aut. Po przerwie Kargowianie przejeli inicjatywę i w 66' po zagraniu P.Reinera ,na czystą pozycję wyszedł D.Szarmach ograł bramkarza i posłał piłkę do siatki 0-1. Niestety dwie minuty później goście wyrównali po rzucie wolnym wykonywanym z ok 18 metrów zawodnik Zorzy posłał piłkę po ziemi to odbiła się od słupka ,doskoczył do niej kapitan gości i mimo interwencji K.Andrysa posłał ją do siatki 1-1. Kargowianie ruszyli by znów wyjść na prowadzenie ale dwukrotnie D.Szarmach wychodząc sam na sam z bramkarzem gubił piłkę. Jeszcze w 90' Kargowianie mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść ale piłka po strzale D.Szarmacha za pola karnego trafiła w poprzeczkę a dobitka z główki P.Olejarza przeszła obok bramki. Mecz kończy się remisem.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa