Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

wygrana

• autor: mkscargovia, 2016-05-15 20:14

AVIA SIEDLNICA - CARGOVIA

Avia 20'     K.Miedziński 8' ,D.Szarmach 84'.

K.Andrys - P.Jasicki ,N.Staszyk ,P.Reiner ,K.Kurczyk ,K.Miedziński ,P.Olejarz kpt.(od 75' M.Szymczak) ,K.Lorenc ,P.Wawrzynowicz (od 46' R.Szydłowski) ,K.Woch (od 89' K.Makarewicz) ,D.Szarmach.   trener - P.Olejarz

W 22 kolejce klasy A ,Cargovia pokonała na wyjeździe Avię Siedlnica 2-1 (1-1). Mecz wyrównany z małą ilością sytuacji podbramkowych ale z walką na całym boisku. Kargowianie już w 8' objeli prowadzenie ,D.Szarmach zagrał do wychodzącego na czystą pozycję K.Miedzińskiego ,który płaskim strzałem pokonał bramkarza gospodarzy 0-1. Gospodarze wyrównali w 20' po akcji prawą stroną ,napastnik Avii strzałem w długi róg pokonał K.Andrysa 1-1. Chwilę później mógł objąć prowadzenie D.Szarmach ,który dostał prostopadłe podanie od K.Wocha ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem Avii posłał piłkę obok słupka. Druga połowa to walka w środku pola obie drużyny nie potrafiły zagrozić bramce rywala i gdy wydawało się że mecz zakończy się remisem w 84' przed polem karnym Cargovii piłkę przejął P.Reiner zagrał do wychodzącego D.Szarmacha ,który ograł obrońcę i strzałem w długi róg zdobył zwycięskiego gola. BRAWO CHŁOPAKI.

CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody
CARGOVIA Kargowa   TĘCZA Brody