Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

wygrana juniorów

• autor: mkscargovia, 2016-05-14 19:28

CARGOVIA - TS PRZYLEP

M.Błażejewski 16' karny ,M.Konieczny 51' ,72' ,K.Woch 59' ,P.Krauze 67' ,86'.   TS 43'.

K.Andrys - M.Tkaczuk ,R.Patrzykąt kpt.,Ka.Lorenc (od 67' F.Krzaczkowski) ,K.Makarewicz ,K.Kurczyk (od 63' D.Tomaś) ,B.Łukaszewski ,M.Błażejewski ,P.Krauze ,K.Woch (od 76' M.Trzeciak) ,M.Konieczny.   trener - P.Olejarz

W kolejnym meczu II okręgowej ligi juniorów Cargovia rozgromiła TS Przylep 6-1 (1-1). Pierwsza połowa wyrównana zakończona remisem 1-1. Gol dla Kargowian padł z rzutu karnego podyktowanego za faul na K.Wochu a pewnym egzekutorem był M.Błażejewski. Goście wyrównali w 43' w zamieszaniu podbramkowym po samobójczym trafieniu R.Patrzykąta choć wcześniej trzykrotnie mieli doskonałe okazje na zdobycie gola ale znakomicie bronił K.Andrys. W drugiej połowie to już skuteczna gra Cargovii a koncert bramkowy rozpoczął M.Konieczny ,który wykorzystał dobre podanie M.Błażejewskiego. Po chwili znów asystował M.Błażejewski a gola zdobył K.Woch. Na 4-1 podwyższył celną główką P.Krauze po dośrodkowaniu K.Wocha. Piątego gola zdobył M.Konieczny dobijając strzał K.Wocha a wynik meczu na 5-1 ustalił P.Krauze po akcji M.Błażejewskiego. BRAWO CHŁOPAKI.

CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody
CARGOVIA Kargowa   TĘCZA Brody