Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

pierwsza wygrana juniorów

• autor: mkscargovia, 2016-05-08 19:30

LECH SULECHÓW - CARGOVIA

0 - 1 (0 -0)

M.Tkaczuk 58'

K.Andrys - S.Wieczorek ,Ka.Lorenc ,R.Patrzykąt kpt.,M.Tkaczuk ,P.Krauze ,B.Łukaszewski ,M.Błażejewski ,Kr.Lorenc ,K.Woch ,M.Konieczny.   trener - P.Olejarz

W kolejnym meczu II okręgowej ligi juniorów Cargovia pokonała w Sulechowie Lecha 1-0 (0-0). Pierwsza polowa wyrównana ale bliżsi zdobycia gola byli Kargowianie za sprawą K.Wocha ale dwukrotnie w sytuacji sam na sam bronił bramkarz gospodarzy a raz uratowała go poprzeczka. Druga polowa rozpoczeła się od objęcia prowadzenia przez Kargowian ,w 58' po zagraniu K.Wocha ,M.Błażejewski ograł dwóch obrońców i bramkarza odegrał do M.Tkaczuka ,który umieścił piłkę w pustej bramce. Minutę później gospodarze staneli przed szansą by wyrównać ale napastnik Lecha z kilku metrów nie trafił w bramkę. Później Kargowianie marnują dobre okazje ,strzały K.Wocha i M.Błażejewskiego w sytuacjach sam na sam dobrze broni golkiper Lecha ,M.Konieczny z kilku metrów nie trafia do pustej bramki a strzał z 30 metrów K.Wocha trafia w słupek. Pod koniec meczu po dwóch żółtych kartkach i konsekwencji czerwonej z boiska wylatuje R.Patrzykat ale gospodarze nie zdołali wyrównać i Kargowianie zdobywają pierwsze trzy punkty w rundzie wiosennej.

CARGOVIA KargowaLECH II Sulechów
CARGOVIA Kargowa   LECH II Sulechów