POGOŃ II Świebodzin 0:3 CARGOVIA Kargowa

porażka

• autor: mkscargovia, 2016-05-07 19:40

CARGOVIA - KORONA WSCHOWA

bramki: 18' samobójcza ,61' karny.

Ł.Kubalski - R.Szydłowski ,P.Reiner ,K.Lorenc ,K.Kurczyk ,K.Miedziński ,P.Olejarz kpt.,K.Woch ,P.Wawrzynowicz ,D.Chołuj (od 54' N.Staszyk) ,A.Plonka ,(od 80' K.Makarewicz).  trener - P.Olejarz

W 21 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała z liderem rozgrywek Koroną Wschowa 0-2 (0-1). Mecz toczył się w pierwszej połowie w spacerowym tempie a goście w tej części gry nie oddali celnego strzału na bramkę Cargovii a objeli prowadzenie w 18' po samobójczym trafieniu R.Szydłowskiego. Kargowianie mieli okazję na wyrównanie w 33' gdy przed polem karnym piłkę wywalczył K.Woch zagrał ja do A.Płonki ,który znalazł się sam przed bramkarzem ale tylko trącił piłkę i bramkarz bez problemu ja wyłapał. W drugiej połowie już lider przejął inicjatywę i zepchnął Kargowian do obrony. Zaraz po przerwie po rzucie rożnym znakomitym refleksem popisał się Ł.Kubalski po strzale z kilku metrów odbił piłkę na rzut rożny. W 60' w polu karnym Cargovii napastnik Korony sprytnie upadł i sędzia podyktował rzut karny pewnie zamieniony na gola 0-2. Po rzucie karnym za niesportowe zachowanie z boiska wyleciał Ł.Kubalski i Kargowianie do końca meczu grali w dziesiątkę. W bramce stanął K.Andrys i pod koniec meczu znakomicie obronił w sytuacji sam na sam a chwilę wcześniej w zamieszaniu podbramkowym wyręczył go K.Kurczyk wybijając piłkę z linii bramkowej. Do końca meczu goście oblegali bramkę Cargovii ale wynik nie uległ już zmianie.

LECH II SulechówCARGOVIA Kargowa
LECH II Sulechów   CARGOVIA Kargowa