ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

CARGOVIA - CARINA GUBIN

K.Woch 51' karny ,P.Kędziora 80'

Carina 27' ,33' ,35'.

K.Andrys  - M.Tkaczuk ,Ka.Lorenc kpt.,R.Patrzykąt (od 46' S.Wieczorek) ,K.Kurczyk ,P.Wawrzynowicz ,B.Łukaszewski (od 46' D.Chołuj) ,M.Błażejewski (od 65' P.Krauze) ,M.Prętki ,K.Woch ,P.Kędziora (od 83' M.Konieczny).  trener - P.Olejarz

W 4 wiosennej kolejce II okręgowej ligi juniorów Kargowianie doznali czwartej porażki tym razem z Cariną Gubin 2-3 (0-3). Początek meczu należał do Cargovii ,która zepchneła rywali do obrony ,ale Kargowianie nie potrafili pokonać bramkarza gości. Z czasem goście coraz odważniej zaczeli przeprowadzać ofensywne akcje i przy tym grali skutecznie. Jeszcze w 20' mieliśmy szczęście bo zawodnik gości nie trafił do pustej bramki z pięciu metrów ale chwilę później Carina wyszła na prowadzenie po celnym rzucie wolnym 0-1. Chwilę później ładnym strzałem za pola karnego popisał się strzelec pierwszego gola i piłka po rękach K.Andrysa wylądowała w siatce 0-2 ,po kolejnych dwóch minutach jest już 0-3 po nieporozumieniu M.Tkaczuka i K.Andrysa napastnik gości pakuje piłkę do pustej bramki. Druga połowa to duża przewaga Kargowian i nieliczne kontry gości. W 51' po zagraniu ręką obrońcy Cariny w polu karnym ,jedenastkę pewnie wykorzystał K.Woch 1-3. Kargowianie po tym golu ruszyli z większym animuszem na bramkę gości ale nadal brakowało skuteczności a w 62' doskonałej okazji nie wykorzystuje K.Woch przegrywając sytuacje sam na sam z bramkarzem. Chwilę później to goście maja identyczną sytuację ale K.Andrys nie daje się zaskoczyć. Wreszcie składna akcja Kargowian w 80' ,K.Woch zagrywa na prawe skrzydło do D.Chołuja ten z pierwszej piłki odgrywa do P.Kędziory ,który mimo interwencji bramkarza umieszcza piłkę tuż przy słupku i zdobywa kontaktowego gola 2-3. Do końca meczu juniorzy dążą do wyrównania ale brakuje skuteczności a i szczęścia bo w 87' D.Chołuj trafia w poprzeczkę. Mecz kończy się zwycięstwem Cariny Gubin 2-3.

CARGOVIA KargowaPOGOŃ Wschowa
CARGOVIA Kargowa   POGOŃ Wschowa