POGOŃ II Świebodzin 0:3 CARGOVIA Kargowa

przegrana juniorów

• autor: mkscargovia, 2016-04-24 17:43

ODRA BYTOM ODRZ. - CARGOVIA

Odra 40' ,46' ,68' ,77' ,85'.

K.Woch 19' ,73'.

K.Andrys - M.Tkaczuk (od 46' P.Krauze) ,R.Patrzykąt kpt.,Kr.Lorenc ,K.Kurczyk ,M.Prętki ,M.Błażejewski (od 67' M.Konieczny) ,Ka.Lorenc ,B.Łukaszewski ,P.Kędziora ,K.Woch.  trener - P.Olejarz

W 3 wiosennej kolejce II ligi okręgowej juniorów Cargovia przegrała w Bytomiu Odrz. z Odrą 2-5 (1-1). Początek meczu należał do Cargovii ,która przeważała i w 19' objeła prowadzenie po dalekim wykopie K.Andrysa ,K.Woch znalazł się sam na sam z bramkarzem i go przelobował 0-1. Później do głosu doszli gospodarze ale dobrze bronił K.Andrys. Niestety tuż przed przerwą gospodarze wyrównują 1-1. Druga połowa rozpoczeła się od szybkiego zdobycia prowadzenia przez Odrą po stracie M.Błażejewskiego i kiksie R.Patrzykąta napastnik Odry z bliska główka wpakował piłkę do siatki. Trzeci gol dla Odry padł znów po kiksie R.Patrzykąta ,zawodnik gospodarzy wyszedł sam na sam z K.Andrysem i strzałem po ziemi zdobył gola 3-1. W 73' Kargowianie jeszcze zdołali zdobyć kontaktowego gola po zagraniu P.Krauze ,K.Woch ograł obrońców i strzałem po ziemi w długi róg zdobywa gola 3-2. Chwilę później po kiksie bramkarza wyrównać mógł K.Woch ale nie trafił w bramkę. Niestety gospodarze kontrolowali grę i zdobyli dwie kolejne bramki i ustalili wynik na 5-2. Kargowianie mimo niezłego początku meczu z upływem czasu gry grali słabiej i popełniali zbyt wiele indywidualnych błędów ,które kończyły się golami dla gospodarzy.

LECH II SulechówCARGOVIA Kargowa
LECH II Sulechów   CARGOVIA Kargowa