Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

porażka

• autor: mkscargovia, 2016-04-16 19:09

CARGOVIA - MIESZKO KONOTOP

bramki: 31' ,56' ,66'.

Ł,Kubalski - R.Szydłowski ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,K.Kurczyk ,K.Woch ,P.Olejarz kpt.(od 70' M.Kaczmarek) ,F.Olejarz (od 46' Kr.Lorenc) ,P.Wawrzynowicz ,A.Płonka ,D.Szarmach.  trener -P.Olejarz

W 18 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała z wiceliderem rozgrywek Mieszko Konotop 0-3 (0-1). Pierwsza połowa dość wyrównana i goście musieli się trochę napocić by zdobyć gola ,zrobili to dopiero w 31' gdy zaskakujący strzał pomocnika Mieszka z ponad dwudziestu metrów znalazł drogę do Kargowskiej bramki. W drugiej połowie wystarczyły dwa prostopadłe podania by rozmontować obronę Cargovii i napastnik Mieszka dwukrotnie znalazł się sam na sam z Ł.Kubalskim i dwukrotnie pewnie trafiał do siatki. Kargowianie w sumie poważnie nie zagrozili bramce gości ,choć w 59' strzał Ka.Lorenca za pola karnego o mało nie trafił do siatki ale piłka minimalnie przeszła nad poprzeczką. W sumie pewna wygrana gości. Kargowianie mimo porażki zagrali dobry mecz ale walka i ambicja to dziś było za mało na wicelidera z Konotopu.

CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody
CARGOVIA Kargowa   TĘCZA Brody