CARGOVIA KargowaPOLONIA Nowe Kramsko

• autor: mkscargovia, 2016-04-02 19:06

CARGOVIA - BŁĘKITNI LUBIĘCIN

D.Chołuj 40' ,K.Woch 71'

Ł.Kubalski - Kr.Lorenc ,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,R.Szydłowski ,K,Kurczyk ,M.Szymczak kpt.,P.Olejarz (od 90' J.Lisiewicz) ,K.Woch ,A.Płonka (od 69' P.Krauze) ,D.Chołuj.   grający trener - P.Olejarz

W 16 kolejce klasy A ,Cargovia pokonała Błękitnych Lubięcin 2-0 (1-0). Od początku meczu inicjatywa należała do Kargowian ,którzy przystąpili do gry z mocnym postanowieniem wywalczenia trzech punktów. Pierwszy gol meczu padł w 40' gdy w zamieszaniu w polu karnym Błękitnych ,M.Szymczak zagrał piłkę do linii K.Kurczykowi a ten zacentrował ją wprost na głowę D.Chołuja ,który z metra wpakował ją do pustej bramki 1-0. Chwilę wcześniej znakomitej sytuacji nie wykorzystał K.Woch ,który wykorzystał nieporozumienie obrońców ,ale w sytuacji sam na sam posłał piłkę obok bramki. Po przerwie goście ruszyli do odrabiania jednobramkowej straty ,ale ich ataki rozbijały się o dobrze grającą obronę Cargovii i nadziewali się na kontry Kargowian. W 71' idealne podanie Ka.Lorenca wykorzystał K.Woch ,który znalazł się sam przed bramkarzem i strzałem w długi róg ustalił wynik na 2-0. Później Kargowianie jeszcze dwukrotnie za sprawą P.Krauze wprowadzonego za kontuzjowanego A.Płonkę ,mogli podwyższyć wynik ,ale w pierwszej sytuacji mimo zdobycia gola P.Krauze był na spalonym ,a w drugiej nie trafił z kilku metrów do pustej bramki po zagraniu D.Chołuja. Goście jedyną groźną akcję z której mogli zdobyć gola przeprowadzili w 79' ,ale w sytuacji sam na sam znakomicie obronił Ł,Kubalski. W sumie zasłużone zwycięstwo Kargowian ,którzy grali i walczyli ambitnie i z zaangażowaniem. BRAWO CHŁOPAKI.

SOKÓŁ KalskCARGOVIA Kargowa
SOKÓŁ Kalsk   CARGOVIA Kargowa