Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

porażka

• autor: mkscargovia, 2016-03-26 18:02

MKS NOWE MIASTECZKO - CARGOVIA

2 -  1 (1 - 0)

MKS 15' ,64' karny

A.Płonka 90'+4'

Ł.Kubalski (od 75' K.Andrys) - R.Szydłowski ,N.Staszyk ,K.Lorenc ,M.Tkaczuk ,K.Kurczyk ,K.Woch kpt.(od 82' R.Patrzykąt) ,M.Błażejewski (od 75' J.Lisiewicz) ,P.Wawrzynowicz ,D.Chołuj ,F.Olejarz (od 70' A.Płonka).  trener - P.Olejarz

W 15 kolejce klasy A ,Cargovia po słabym meczu przegrała z MKS-em Nowe Miasteczko 1-2 (0-1). Gospodarze już w 15' objeli prowadzenie gdy po rzucie rożnym obrońca MKS-u z linii pola karnego posłał piłkę w samo okienko bramki Cargovii. Później gospodarze mieli jeszcze dwie doskonałe okazje na podwyższenie wyniku ,ale w pierwszej napastnik w sytuacji sam na sam posłał piłkę po ziemi obok słupka ,a w drugiej sytuacji zawodnik MKS-u z trzech metrów nie trafił na pustą bramkę. W tej części gry Kargowianie praktycznie nie zagrozili bramce MKS-u. Po przerwie gospodarze podwyższyli wynik na 2-0 po rzucie karnym podyktowanym za wątpliwy faul P.Wawrzynowicza. Chwilę później gospodarze staneli przed kolejną szansą na gola ale ich napastnik w sytuacji sam na sam nie trafił w bramkę. Później gra toczyła się w środkowej strefie boiska i żadna ze stron nie potrafiła stworzyć sytuacji bramkowej ,dopiero w doliczonym czasie gry P.Wawrzynowicz w tempo zagrał do A.Płonki ,który będąc sam na sam z bramkarzem zdobył honorowego gola. Porażka po słabym meczu.

CARGOVIA KargowaLECH II Sulechów
CARGOVIA Kargowa   LECH II Sulechów