Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

remis na inauguracje

• autor: mkscargovia, 2016-03-19 17:25

CARGOVIA - IKAR ZAWADA

0 - 0

Ł.Kubalski (od 67' K.Andrys) - R.Szydłowski ,N.Staszyk ,K.Lorenc ,J.Wasiak kpt.(od 46' R.Patrzykąt) ,K.Kurczyk ,K.Woch ,M.Szymczak ,P.Wawrzynowicz (od 90+2 M.Tkaczuk) ,F.Olejarz ,P.Krauze (od 46' D.Szarmach).   trener - P.Olejarz

Na inauguracje rundy wiosennej Cargovia zremisowała bezbramkowo z Ikarem Zawada. Pierwsza połowa dla gości ,którzy mogli a nawet powinni prowadzić ,ale w 13' instynktownie bronił strzał z bliska po rzucie rożnym Ł.Kubalski a w 22' znów znakomitymi interwencjami popisał się bramkarz Cargovii ,najpierw w sytuacji sam na sam dwukrotnie odbijał strzały napastników Ikara ,którzy znów przejeli piłkę ale i tym razem nasz golkiper znakomicie bronił strzał zawodnika gości szarżującego w polu karnym. Druga połowa już się wyrównała a żadna ze stron nie potrafiła przeprowadzić skutecznej akcji. Kargowianie próbowali strzałów za pola karnego za sprawą K.Wocha ale piłka dwukrotnie po jego silnych strzałach mijała minimalnie bramkę. Remis i jeden punkt ,który cieszy.

CARGOVIA KargowaTĘCZA Brody
CARGOVIA Kargowa   TĘCZA Brody