2 - 3 (1 - 3)

F.Olejarz 36' ,M.Szymczak 63'.

Wicher 9' ,10' ,13'.

Ł.Kubalski - J.Wasiak kpt.,N.Staszyk ,Ka.Lorenc ,R.Szydłowski ,K.Kurczyk ,M.Szymczak ,P.Olejarz ,K.Woch ,F.Olejarz ,P.Krauze.   na zmiany - K.Andrys ,M.Tkaczuk ,M.Prętki ,P.Wawrzynowicz ,Kr.Lorenc.  trener - P.Olejarz

Ostatni sparing Cargovii przed rundą wiosenną zakończył się porażką 2-3 (1-3) z A klasowym Wichrem Strzyżewo. Początek meczu należał do gości którzy w kilka minut objeli trzy bramkowe prowadzenie choć pierwszą groźną akcję przeprowadzili Kargowianie w 5' po akcji M.Szymczaka i K.Wocha sam przed bramkarzem znalazł się K.Kurczyk ale po jego strzale fantastyczną paradą popisał się golkiper gości. W 9' po rzucie rożnym z kilku metrów goście obejmują prowadzenie. Jeszcze Kargowianie nieochłoneli po stracie gola ,a goście po minucie podwyższają wynik po nie udanej pułapce ofsajdowej napastnik gości minął Ł.Kubalskiego i posłał piłkę do pustej bramki. Po niespełna trzech minutach jest już 0-3 gdy goście rozklepali Kargowską obronę i napastnik Wichra strzałem po ziemi pakuje piłkę do siatki. Później gra zaczyna się wyrównywać i w 18' po akcji F.Olejarza i K.Wocha w polu karnym faulowany jest P.Krauze ,rzut karny jest niestety przestrzelony przez N.Staszyka. Wreszcie w 36' składna akcja Cargovii ,M.Szymczak zagrywa na prawe skrzydło do K.Kurczyka ,ten pociągną do linii końcowej zagrał wzdłuż bramki a tam formalności dopełnił F.Olejarz z bliska pakuje piłkę do siatki 1-3. Chwilę później identyczne zagranie P.Olejarza do K.Kurczyka ten odgrywa do F.Olejarza ale tym razem strzelił zbyt lekko i bramkarz bez problemu obronił. Tuż przed przerwą z linii pola karnego M.Szymczak o mało nie zaskoczył bramkarza gości ale ten znakomicie przeniósł piłkę nad poprzeczka. Po przerwie Kargowianie osiagneli optyczna przewagę a goście nastawili się na grę z kontry. W 52' po zagraniu F.Olejarza ,K.Kurczyk wyszedł sam na sam z bramkarzem ale ten znów popisał się znakomitą interwencją. Kontaktowego gola strzela w 63' M.Szymczak posyłając piłkę po ziemi z rzutu wolnego z 17 metrów. Do końca meczu Kargowianie próbowali wyrównać ale brakowało skutecznego wykończenia akcji ,goście pod koniec meczu zmarnowali dwie doskonałe sytuacje pudłując w sytuacjach sam na sam. Mecz kończy się zwycięstwem gości.