CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2016-03-06 15:22

CARGOVIA - SCHNUG CHOCIULE

K.Woch 85'

Schnug 12' ,35' ,60' ,79' ,83'.

Ł.Kubalski - R.Szydłowski ,N.Staszyk ,K.Lorenc ,J.Wasiak kpt.,K.Kurczyk ,J.Lisiewicz ,K.Woch ,M.Prętki ,F.Olejarz ,P.Krauze.   na zmiany - P.Reiner ,A.Płonka ,P.Jasicki.   trener - P.Olejarz

W trzecim meczu sparingowym Cargovia poniosła wysoką porażkę z szóstą drużyną grupy 1 klasy A, Schnug Chociule 1-5 (0-2). Początek meczu to przewaga gości ,którzy w 12' objeli prowadzenie ,prostopadłe podanie wykorzystał napastnik ,wyszedł sam na sam z Ł.Kubalskim i strzałem w długi róg umieścił piłkę w siatce 0-1. Kargowianie przejeli inicjatywę  ale mimo okazji byli nieskuteczni ,po strzałach F.Olejarz i K.Kurczyka piłka mijała bramkę ,a strzały K.Kurczyka i P.Reinera dobrze bronił bramkarz gości. W 35' napastnik gości po indywidualnej akcji ograł K.Lorenca i N.Staszyka i ponownie strzałem w długi róg pokonał Ł.Kubalskiego 0-2. Druga połowa rozpoczeła się od zmarnowania znakomitej sytuacji przez P.Krauze ,który z kilku metrów posłał piłkę nad poprzeczką mając praktycznie pustą bramkę po tym jak z ponad 20 metrów potężnie strzelił K.Lorenc ,a bramkarz wypluł piłkę. Chwilę później po szybkiej akcji goście podwyższają na 0-3 po silnym strzale z kilku metrów pod poprzeczkę. Kargowianie dążą do strzelania choćby honorowego gola ale nadal zawodzi skuteczność ,bo dogodnych sytuacji nie wykorzystują dwukrotnie P.Reiner a później dwukrotnie P.Krauze. Za to goście grają skutecznie i najpierw w zamieszaniu podbramkowym a później po kontrze podwyższają wynik na 0-5. W 85' Kargowianie dość szczęśliwe strzelają honorowego gola ,po indywidualnej akcji K.Wocha ,który ograł dwóch obrońców wpadł w pole karne ,a tam obrońca wybijając trafia go piłką tak że ta wpada do siatki 1-5. Mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem gości ,u Kargowian zabrakło jak zwykle skuteczności a raczej napastnika ,który by dobre okazje bramkowe umiał wykorzystać.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów