CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2016-02-27 18:24

ORKAN CHORZEMIN - CARGOVIA

bramki 21' ,41' ,50'.

Ł.Kubalski - R.Szydłowski ,N.Staszyk ,K.Lorenc ,J.Wasiak kpt.,P.Wawrzynowicz ,M.Szymczak ,K.Woch ,D.Chołuj ,F.Olejarz.  na zmiany - R.Patrzykąt ,M.Błażejewski  ,M.Tkaczuk ,J.Lisiewicz.   trener - P.Olejarz

W drugim tegorocznym sparingu Cargovia przegrała w Chorzeminie z Orkanem wiceliderem leszczyńskiej klasy okręgowej 0-3 (0-2). Mecz pod dyktando Orkanu ,ale Kargowianie tanio skóry nie oddali i zagrali bardzo dobry mecz. Do przerwy kilka krotnie Kargowianie próbowali zaskoczyć bramkarza Orkanu strzałami za pola karnego a najbliższy zdobycia gola był M.Szymczak ale piłka przeszła tuż nad poprzeczką. Pierwszy gol meczu padł w 21' po rzucie wolnym ,Ł.Kubalski pierwszy strzał obronił ale przy dobitce był bez szans ,na 2-0 gospodarze podwyższyli w 41' po słabym wybiciu piłki z piątki przez Ł.Kubalskiego ,za polem karnym przejął ją zawodnik gospodarzy zagrał do swojego napastnika ,który technicznym strzałem przelobował naszego bramkarza. Do przerwy 2-0 dla gospodarzy. Druga połowa to już zdecydowana przewaga Orkanu ,ale Kargowianie ambitnie walczyli ,w bramce bardzo dobrze bronił Ł.Kubalski kilka krotnie ratowal zespół przed wyższą porażką a i obrońcy grali z poświeceniem min. w 78' po jednej z kontr napastnik Orkanu ograł Ł.Kubalskiego ,ale mając już pustą bramkę został zablokowany przez K.Lorenca. Gospodarze trzeciego gola zdobyli w 50' po szybkiej kontrze i strzale po ziemi piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki. Kargowianie w tej części gry mieli tylko jedną okazję na zdobycie gola w 74' ,piłkę w środku pola przeją J.Lisiewicz pociągną kilka metrów zagrał do K.Wocha ,ten dośrodkował w pole karne do wbiegającego K.Kurczyka ,który z kilku metrów strzelił wprost w bramkarza. Mimo porażki udany mecz Kargowian ,którzy zagrali ambitnie ,walecznie i podjeli walkę z wyżej notowanym przeciwnikiem.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa