ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2015-11-07 18:11

ORZEŁ SZLICHTYNGOWA - CARGOVIA

Orzeł 79' karny

D.Szarmach 55' ,K.Woch 60'.

Ł.Kubalski - P.Reiner ,N.Staszyk ,K.Lorenc ,J.Wasiak kpt.(od 69' R.Patrzykąt) ,K.Kurczyk ,M.Szymczak ,K.Woch ,P.Wawrzynowicz ,F.Olejarz (od 28' R.Szydłowski) ,D.Szarmach.   trener - P.Olejarz

W 12 kolejce klasy A ,Cargovia sprawiła niespodziankę pokonując na wyjeździe wicelidera rozgrywek Orła Szlichtyngowa 2-1 (0-0). Od początku spotkania przewaga gospodarzy i już w 7' mogli objąć prowadzenie ale znakomicie obronił strzał z kilku metrów Ł.Kubalski. Kargowianie ograniczali się do kontr ale nie mogli przedostać się pod bramkę rywali. W 27' znów znakomitą interwencją popisuje się Ł.Kubalski odbijając piłkę na rzut rożny po strzale za pola karnego. Do przerwy 0-0. Po przerwie gospodarze nie zwalniają tempa ale nadziewają się na kontry Kargowian i w 55' za pola karnego strzelał D.Szarmach i piłka po rękach bramkarza wpada do siatki 0-1. Gospodarze podrażnieni takim obrotem sprawy szybko chcieli wyrównać ale po chwili jest już 0-2 dla Cargovii ,K.Lorenc dalekim zagraniem uruchamia K.Wocha ,ten mija obrońcę i strzela obok wybiegającego bramkarza. Kargowianie próbują dobić przeciwnika ale znakomitych sytuacji nie wykorzystują D.Szarmach i K.Woch ,którzy marnują sytuacje sam na sam z bramkarzem Orła. Gospodarze otrząsneli się po tych akcjach Kargowian i ruszyli do szturmu na bramkę Cargovii. W 79' za rękę w polu karnym N.Staszyka gospodarze pewnie wykorzystują rzut karny 1-2. Napór na bramkę Kargowian trwa ,sędzia dolicza 5' ale niemoc gospodarzy też trwa ,ale w 93' jest rzut karny dla Orła za faul R.Szydłowskiego ,ale znakomitą obroną popisuje się Ł.Kubalski niewątpliwie bohater i najlepszy zawodnik spotkania. Cała drużyna zasługuje na wielkie brawa za walkę i ambicję i za zdrowie i krew dosłownie zostawione na boisku. J.Wasiak kapitan Cargovii w starciu z rywalem doznał rozcięcia głowy i musiał opuścić boisko. Brawo chłopaki.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa