CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

CARGOVIA - DĄB II PRZYBYSZÓW

K.Woch 32'

Dąb 23'

K.Andrys - R.Szydłowski ,N.Staszyk ,K.Lorenc ,J.Wasiak kpt.,K.Kurczyk (od 46' F.Olejarz) ,M.Szymczak ,K.Woch ,P.Wawrzynowicz ,D.Chołuj ,A.Płonka (od 60' D.Szarmach).   trener - P.Olejarz

W 11 kolejce klasy A ,Cargovia remisuje z rezerwami Dębu Przybyszów 1-1 (1-1). Od początku spotkania gra wyrównana ,w 23' akcja gości prawą stroną ,zagranie piłki przed pole karne ,gdzie niepilnowany zawodnik Dębu po ziemi posyła piłkę do siatki 0-1. Kargowianie ruszyli do odrabiania strat i bliski wyrównania po zagraniu K.Wocha był K.Kurczyk ,który w 30' w dogodnej sytuacji posyła piłkę tuż obok słupka. W 32' pada wyrównanie ,A.Płonka ładnie wypuścił lewą stroną K.Wocha ,który wpadł w pole karne i strzałem w długi róg umieścił piłkę w siatce 1-1. Tuż przed przerwą doskonałej sytuacji na objęcie prowadzenia nie wykorzystał po zagraniu K.Wocha ,D.Chołuj ale będąc sam przed bramkarzem posłał piłkę po ziemi tuż obok słupka. Po przerwie Kargowianie seryjnie marnują doskonałe sytuacje. Wprowadzony po przerwie F.Olejarz trzykrotnie był sam na sam z bramkarzem gości ,w 55' po zagraniu A.Płonki ,posyła piłkę obok bramkarza ale obrońca wybija ją sprzed linii bramkowej ,po chwili po zagraniu K.Wocha posyła piłkę nad poprzeczką a pod koniec meczu przegrał pojedynek z bramkarzem ,który odbił piłkę na rzut rożny. Znakomitą sytuację zmarnował też D.Szarmach ,który pojawił się w drugiej połowie ,po ograniu obrońcy będąc sam przed bramkarzem posyła piłkę z kilku metrów nad poprzeczką . Pod koniec meczu po rzucie rożnym i główce N.Staszyka znakomitą interwencją popisał się bramkarz Dębu. Goście w tej części gry mieli tylko dwie okazje bramkowe ,w 71' sam przed K.Andrysem znalazł się napastnik Dębu ale znakomicie zablokował go R.Szydłowski a w doliczonym czasie gry w zamieszaniu pod bramką Cargovii znakomicie odbija piłkę K.Andrys po strzale z kilku metrów a dobitka trafia w boczną siatkę. Mecz kończy się podziałem punktów ,choć pozostaje duży niedosyt bo zawiodła u Kargowian skuteczność w sytuacjach stuprocentowych.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów