2 - 3 (0 -3)

K.Rejmak 44' ,63'(karny).

Stilon 3' ,7'(karny),35'.

K.Marciniak - P.Raźna ,W.Kruszyńska ,W.Bandosz ,N.Gawron ,P.Sobiech ,K.Rejmak ,A.Olejarz ,J.Grześkowiak (od 41' M.Kmieciak) ,M.Stoksik ,K.Witkowska.   trener - Ł.Kubalski

W kolejnym meczu III ligi kobiet grupa lubuska dziewczyny z UKS-u Kargowa przegrały z Stilonem IV Gorzów Wlkp. 2-3 (0-3). Gorzowianki grały w ósemkę a mimo to już po siedmiu minutach prowadziły 0-2 a pod koniec pierwszej połowy podwyższyły na 0-3. W tej części gry Kargowianki miały tylko jedną okazję bramkową w 26' po akcji K.Rejmak sam na sam z bramkarką przyjezdnych wyszła M.Stoksik ale ta obroniła jej strzał po ziemi. W drugiej połowie uwidoczniła się przewaga Kargowianek grających z przewagą trzech zawodniczek i po golach K.Rejmak zmniejszyły rozmiary porażki. W 59' Kargowianki grały już z przewagą czterech zawodniczek po czerwonej kartce dla kapitanki Stilonu ale brakowało skuteczności by wyrównać. Kargowianki kończyły mecz w dziesiątkę po dwóch żółtych kartkach K.Rejmak. Zwycięstwo Gorzowianek mimo że grały bez trzech a potem czterech zawodniczek ,czego nie umiały wykorzystać Kargowianki.