4 - 3 (2 - 1)

TS 2' ,19' ,59' 62'.

M.Konieczny 31' ,72' ,D.Chołuj 89'.

K.Szefner - M.Tkaczuk ,A.Pawliszyn ,R.Patrzykąt ,P.Krauze ,S.Wieczorek ,Ka.Lorenc kpt.,M.Błażejewski ,Kr.Lorenc ,M.Konieczny ,D.Chołuj.   trener - P.Olejarz

W 6 kolejce III ligi okręgowej podokręg N.Sól juniorzy Cargovii przegrali na wyjeździe z TS-m Przylep 3-4 (1-2). Gospodarze szybko objeli dwu bramkowe prowadzenie ,ale Kargowianie odpowiedzieli do przerwy kontaktowym golem M.Koniecznego po zagraniu S.Wieczorka i mieli okazje na wyrównanie ale zawodziła skuteczność. Po przerwie gospodarze podwyższyli na 4-1 ,a Kargowianie gonili wynik i w 72' po akcji D.Chołuja sam na sam z bramkarzem wyszedł M.Konieczny i strzałem w długi róg zdobywa gola. W 89' w zamieszaniu podbramkowym A.Pawliszyn zagrywa do Ka.Lorenca jego strzał odbija bramkarz ale dobitka D.Chołuja trafia do siatki 4-3. Kargowianie znów mieli okazje na wyrównanie i znów zawodziła skuteczność w stuprocentowych sytuacjach. Mecz kończy się zwycięstwem gospodarzy. Kargowianie grali ambitnie i walczyli do końca ale zabrakło większej skuteczności.