ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

wygrana juniorów

• autor: mkscargovia, 2015-10-11 16:23

CARGOVIA - LECH SULECHÓW

P.Kędziora 2' ,37' (karny) ,39' ,K.Kurczyk 61' ,B.Łukaszewski 68' ,K.Woch 90'.

Lech 62'.

K.Andrys - M.Tkaczuk ,A.Pawliszyn (od 46 K.Szefner) ,Ka.Lorenc ,R.Patrzykąt ,K.Kurczyk ,B.Łukaszewski ,J.Lisiewicz (od 46' M.Konieczny) ,M.Prętki ,K.Woch kpt.,P.Kędziora.  trener - P.Olejarz

W 5 kolejce III ligi okręgowej podokręg Nowa Sól juniorzy Cargovii zrewanżowali się Lechowi Sulechów i wygrali wysoko 6-1 (3-0). Już w 2' prostopadłe podanie od K.Wocha wykorzystał P.Kędziora ,który mimo asysty trzech obrońców wyszedł sam na sam z bramkarzem i technicznym strzałem lobując go umieścił piłkę w siatce 1-0. W 37' znów po zagraniu K.Wocha ,w pole karne wpadł P.Kędziora ale został faulowany i sam pewnie wykorzystał rzut karny 2-0. Dwie minuty później P.Kędziora ustrzelił hat-trica wykorzystując prezent od bramkarza 3-0. Po przerwie Kargowianie nadal przeważają i w 61' w zamieszaniu w polu karnym płaskim strzałem K.Kurczyk podwyższa na 4-0. Goście minutę później odpowiadają honorowym trafieniem 4-1. Kargowianie podrażnieni stratą gola podwyższają na 5-1 w 68' po ładnym strzale z linii szesnastu metrów B.Łukaszewskiego 5-1. Kargowianie idą za ciosem ale nie wykorzystują dwóch sytuacji sam na sam ,najpierw obrońca wybija piłkę P.Kędziorze ,a chwilę później M.Koniecznego zatrzymuje bramkarz Lecha. Goście mają szanse na drugiego gola po kiksie K.Szefnera ale nie trafiają na pustą bramkę. W ostatniej minucie wynik ustala na 6-1 K.Woch strzałem po ziemi w długi róg w sytuacji sam na sam. Udany rewanż za wcześniejszą porażkę z Lechem w Sulechowie 0-5. BRAWO CHŁOPAKI.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa