CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

juniorzy na remis

• autor: mkscargovia, 2015-09-27 18:51

CARGOVIA - TS PRZYLEP

M.Konieczny 2' ,K.Woch 78' (karny)

TS 21' ,75'.

K.Szefner (od 46' K.Orczyk) - M.Tkaczuk ,K.Woch ,K.Andrys kpt.,P.Krauze ,K.Kurczyk (od 71' S.Wieczorek) ,B.Łukaszewski ,J.Lisiewicz ,M.Prętki ,M.Konieczny (od 46' M.Blażejewski) ,P.Kędziora (od 57' Ka.Lorenc).  trener - P.Olejarz

W drugim swym meczu w III lidze okręgowej podokręg Nowa Sól juniorzy Cargovii zremisowali z TS-m Przylep 2-2 (1-1). Kargowianie już w 2' objeli prowadzenie ,dośrodkowanie z rzutu wolnego K.Wocha w pole karne gości wykorzystał M.Konieczny z bliska pokonując bramkarza Przylepu 1-0. Chwilę później M.Konieczny znów stanął oko w oko z bramkarzem po przechwycie podania od obrońcy ale przy probie ogrania go stracił piłkę. Później po akcji K.Lisiewicza ,bliski pokonania golkipera TS-u był K.Kurczyk ale ten sparował piłkę po jego strzale na rzut rożny. W 21' padło wyrównanie po kontrze i kiksie K.Andrysa ,napastnik gości wyszedł sam na sam z K.Szefnerem i strzałem w długi róg umieścił piłkę w siatce 1-1. Kargowianie ruszyli by znów wyjść na prowadzenie ale znakomicie bronił bramkarz TS-u ,broniąc strzały K.Kurczyka i P.Kedziory. Tuż przed przerwą K.Szefner ratuje Cargovię przed utratą gola broniąc w sytuacji sam na sam. Po przerwie gra się wyrównała a obie strony długo nie mogły zagrozić bramce rywala. W 75' goście znów wyszli z kontrą i po sytuacji sam na sam napastnik TS-u lobuję K.Orczyka który pojawił się na boisku po przerwie 1-2. Kargowianie podrażnieni stratą gola przejeli inicjatywę i zepchneli gości do obrony. Bliski wyrównania był M.Prętki ale znów bramkarz Przylepu znakomicie broni. Jednak w 78' kapituluje po rzucie karnym podyktowanym za zagranie ręką obrońcy po akcji P.Krauze ,pewnym wykonawcą był K.Woch 2-2. Kargowianie ruszyli za ciosem by zdobyć zwycięskiego gola ale nie wykorzystali znakomitych dwóch okazji zmarnowanych przez P.Krauze. W doliczonym czasie gry to goście mogli z chodzić z boiska jako zwycięzcy ale dopisuje nam szczęście bo ratuje nas poprzeczka po strzale z rzutu wolnego. Mecz kończy się podziałem punktów choć przewaga Kargowian była widoczna ale zabrakło skuteczności.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa