CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2015-09-26 19:56

POGOŃ PRZYBORÓW - CARGOVIA

bramki: 4' ,80'.

Ł.Kubalski - R.Patrzykat ,P.Reiner ,N.Staszyk (od 46' M.Błażejewski) ,J.Wasiak kpt.,K.Kurczyk ,K.Lorenc ,F.Olejarz ,P.Wawrzynowicz ,D.Szarmach (od 82' D.Chołuj) ,A.Płonka.   trener - P.Olejarz

W 6 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała w Przyborowie z Pogonią 0-2 (0-1). Gospodarze już w 4' objeli prowadzenie gdy z rzutu wolnego zawodnik Pogoni za pola karnego trafił w samo okienko bramki Cargovii 1-0. Po chwili Ł.Kubalski odbija piłkę w sytuacji sam na sam a dobitka trafia w poprzeczkę. Kargowianie otrząsneli się po początkowej przewadze gospodarzy i zaczeli zagrażać bramce Pogoni. W 21' ładnym strzałem po ziemi za pola karnego popisał się D.Szarmach ale znakomicie bronił bramkarz gospodarzy. W 32' znów znakomita interwencja bramkarza gospodarzy po główce P.Reinera z dośrodkowania K.Kurczyka. Chwilę później długie podanie P.Wawrzynowicza do A.Płonki który w sytuacji sam na sam posłał piłkę w długi róg niestety obok słupka. Tuż przed przerwą znakomitą paradą popisał się Ł.Kubalski odbijając piłkę po strzale za pola karnego. Do przerwy 1-0 dla gospodarzy. W drugiej połowie gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska ,a obie strony już nie miały tylu okazji bramkowych. Kargowianie mogli wyrównać w 78' ale po strzale za pola karnego D.Szarmacha znów znakomicie bronił golkiper Pogoni. W 80' gospodarze ustalają wynik meczu na 2-0 po akcji lewą stroną i dośrodkowaniu w pole karne a tam z pierwszej piłki napastnik Pogoni strzałem w długi nie daje szans Ł.Kubalskiemu. Kolejna porażka i kolejna strata punktów w meczu gdy rywal byl w naszym zasiegu.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa