CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2015-09-13 18:43

CARGOVIA - PIAST-PARKOVIA TRZEBIECHÓW

2 - 4  (1 - 3)

A.Płonka 18' ,D.Szarmach 52'.

Piast 12' ,24' ,40' ,90'+1'

Ł.Kubalski - K.Kurczyk ,K.Lewkowicz kpt.,R.Szydłowski ,K.Woch ,D.Chołuj ,M.Szymczak ,D.Szarmach ,M.Błażejewski (od 80' J.Wasiak) ,F.Olejarz ,A.Płonka (od 74' P.Wawrzynowicz).   trener - P.Olejarz

W 4 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała z Piastem-Parkovią Trzebiechów 2-4 (1-3). Mecz był meczem walki o każdą piłkę na całym boisku ,obie strony nie przeprowadziły zbyt wiele sytuacji bramkowych ,ale wykorzystywały błędy przeciwników. Pierwszy gol meczu padł w 12' po szybkiej kontrze ,zawodnik Piasta wyszedł sam na sam z Ł.Kubalskim i strzałem obok niego objął prowadzenie 0-1. Kargowianie wyrównali też po szybkiej akcji w 18' po prostopadłym zagraniu D.Szarmacha sam na sam z bramkarzem wyszedł A.Płonka i strzałem w długi róg posłał piłkę do siatki. Goście ponownie wyszli na prowadzenie w 24' gdy z 16 metrów napastnik Piasta główką przelobował Ł.Kubalskiego 1-2. Chwilę przed przerwą po szybkiej kontrze i celnej główce napastnik Piasta pakuje piłkę w samo okienko bramki Cargovii 1-3. Po przerwie Kargowianie ruszyli do odrabiania strat i w 52' D.Szarmach za pola karnego posłał piłkę po ziemi i ta po rękach bramkarza wpadła do siatki 2-3. Kargowianie poszli za ciosem ale brakowało wykończenia akcji a goście groźnie kontrowali ,ale ich strzały mijały bramkę. W 66' gościom dopisało szczęście gdy po akcji D.Szarmacha obrońca wybijał piłkę która trafiła w A.Płonkę ta od niego się odbiła ale przeszła tuż obok pustej bramki. W doliczonym czasie gry znów dopisało gościom szczęście gdy zawodnik Piasta z rzutu wolnego posłał piłkę po ziemi a ta pod rękami Ł.Kubalskiego wpadła do bramki 2-4. Kolejny mecz po którym uciekły punkty.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa