CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

4 - 2  (1 - 2)

Błękitni 27' (karny) ,52' ,74' ,77'

D.Szarmach 3' ,14'

Ł.Kubalski - K.Lewkowicz kpt.,P.Reiner ,R.Szydłowski ,R.Patrzykąt ,K.Kurczyk ,K.Woch ,K.Lorenc (od 75' P.Wawrzynowicz) ,D.Chołuj ,F.Olejarz ,D.Szarmach (od 80' A.Płonka).   trener - P.Olejarz

W 3 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała w Lubięcinie z Błękitnymi 2-4 (2-1) choć prowadziła już 2-0. Mecz rozpoczął się pomyślnie dla Kargowian bo już w 3' podanie do bramkarza obrońcy Błękitnych przechwycił D.Szarmach i w sytuacji sam na sam po ziemi objął prowadzenie 0-1. W 14' jest już 2-0 dla Cargovii po wyrzucie z autu K.Wocha z piłką mineli się stoperzy gospodarzy i ponownie sam na sam z bramkarzem wyszedł D.Szarmach i posłał mu piłkę między nogami do siatki. Kargowianie kontrolowali grę ale w 27' w niegroźnej sytuacji w polu karnym Cargovii ,sędzia dopatrzył się zagrania ręka K.Kurczyka i podyktował rzut karny pewnie wykonany przez kapitana Błękitnych. Do przerwy 2-1 dla Cargovii. Zaraz po przerwie kontra Cargovii ,R.Patrzykąt przejął piłkę w środku pola zagrał do F.Olejarza ten w tempo odegrał do D.Szarmacha ,który wyszedł sam na sam z bramkarzem ale posłał piłkę nad poprzeczką. Niestety stuprocentowe sytuacje się mszczą i chwilę później wrzut z autu w pole karne Cargovii a tam zawodnik Błękitnych główką lobuje Ł.Kubalskiego 2-2. Nieszczęścia chodzą parami i na domiar złego z boiska wylatuje R.Patrzykąt za kopnięcie rywala bez piłki. Gospodarze wietrzą szanse na zwycięstwo i 74' po błędzie obrony napastnik gospodarzy z bliska obejmuje prowadzenie 3-2. Chwilę później jest już 4-2 dla gospodarzy po wrzucie z autu w pole karne Cargovii gdzie nieporozumienie Ł.Kubalskiego i P.Reinera wykorzystał napastnik Błękitnych posyłając piłkę do pustej bramki. Kargowianie do końca meczu walczyli o korzystny wynik ale zabrakło precyzyjnego wykończenia akcji. Niestety można by rzec porażka na własne życzenie.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa