1 - 4  (1 - 1)

Sokół 24' (karny)

K.Woch 40' ,samobójcza 69' ,K.Kurczyk 71' ,90'+2'

Ł.Kubalski - J.Wasiak kpt.,P.Reiner ,R.Szydłowski ,R.Patrzykąt ,P.Wawrzynowicz (od 78' P.Krauze) ,K.Woch ,D.Chołuj ,K.Kurczyk ,F.Olejarz (od 72' M.Prętki) ,D.Szarmach (od 65' K.Lorenc).   trener - P.Olejarz

W I rundzie Pucharu Polski na szczeblu województwa lubuskiego Cargovia pokonała na wyjeździe B-klasowy Sokół Kalsk 4-1 (1-1). Pierwsza połowa w wykonaniu Kargowian nie najlepsza mimo optycznej przewagi ,gospodarze grając ambitnie nastawili się na kontry i po jednej z nich w polu karnym R.Patrzykąt faulował zawodnika Sokoła i sędzia nakazał rzut karny ,którego pewnie wykorzystał kapitan gospodarzy 1-0. Kargowianie ruszyli do odrabiania strat ,ale udało się im wyrównać dopiero przed przerwą ,gdy po zagraniu F.Olejarza ,K.Woch uprzedził obrońcę i pięknym strzałem długi róg wpakował piłkę do siatki. Po przerwie Kargowianie dominowali na boisku ,ale prowadzenie objeli dopiero po samobójczym golu obrońcy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego K.Wocha i dużym zamieszaniu w polu bramkowym gdzie o piłkę walczyło dwóch obrońców ,bramkarz i D.Chołuj. Dwie minuty później Kargowianie podwyższają prowadzenie po akcji K.Lorenca wprowadzonego chwile wcześniej ,który zagrał w tempo do K.Kurczyka a ten nie miał problemu z umieszczeniem piłki w pustej bramce. Gospodarze nielicznie kontrowali ale pod koniec meczu mogli zmniejszyć rozmiary porażki ale znakomicie w sytuacji sam na sam bronił Ł.Kubalski. W doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił po zagraniu M.Prętkiego ,K.Kurczyk ,który za pola karnego zaskoczył zasłoniętego bramkarza Sokoła. Zwycięstwo Kargowian zasłużone ale styl pozostawia wiele do życzenia.