CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2015-07-27 14:57

SCHNUG CHOCIULE - CARGOVIA

Schnug 30' ,51'.

D.Szarmach 37' ,R.Lasota 74'.

Ł.Kubalski - K.Lewkowicz kpt.,N.Staszyk ,R.Szydłowski ,M.Rajewski ,M.Prętki ,K.Woch ,P.Reiner ,K.Kurczyk ,F.Olejarz ,D.Szarmach.   na zmiany - K.Szefner ,R.Lasota ,K.Lorenc.   trener - P.Olejarz

Trzeci letni sparing na remis. Cargovia remisuje na wyjeździe z A-klasowym Schnug Chociule 2-2 (1-1). Mecz wyrównany obie strony stwarzały dobre sytuacje strzeleckie ale obu ekipom brakowało większej skuteczności ,gospodarzą na przeszkodzie staną dobrze interweniujący w bramce Cargovii Ł.Kubalski ,natomiast Kargowianie mieli tego dnia słabo nastawione celowniki bo w dogodnych sytuacjach strzelali nad bramką. Pierwszy gol dla gospodarzy padł w 30' po akcji lewą stroną napastnik Chociuli ograł R.Szydłowskiego znalazł się sam na sam z Ł.Kubalskim i strzałem po ziemi objął prowadzenie. Wyrównanie padło siedem minut później gdy zbyt słabe podanie obrońcy do bramkarza wykorzystał D.Szarmach i strzałem w długi róg umieścił piłkę w siatce.Kargowianie mogli pokusić się o objęcie prowadzenia ,ale w dogodnych sytuacjach D.Szarmach trafił w poprzeczkę a po chwili posłał piłkę w długi róg tuż obok słupka. Do przerwy 1-1. Zaraz po przerwie gospodarze wychodzą na prowadzenie ,napastnik z Chociuli wyszedł sam na sam z Ł.Kubalskim ,ten pierwszy strzał obronił niestety przy dobitce był bez szans 2-1. Chwilę później Kargowianie mogli wyrównać ,ale znakomitą interwencją i refleksem popisał się bramkarz gospodarzy odbijając piłkę po strzale D.Szarmacha z kilku metrów. Później gospodarze dwukrotnie mogli podwyższyć prowadzenie ,ale dobrze interweniował Ł.Kubalski ,a w drugiej sytuacji wyręczył go K.Lorenc wybijając piłkę z bramki. Kargowianie przejeli inicjatywę i po akcji K.Kurczyka wyrównał R.Lasota 2-2. Cargovia mogła zdobyć zwycięskiego gola ,ale jak już wspomniałem w kilku dogodnych sytuacjach Kargowianie nie trafiali w światło bramki. Mecz kończy się remisem 2-2.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa