CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2015-07-20 16:22

KLON BABIMOST CARGOVIA

Klon 42'

D.Szarmach 13' ,F.Olejarz 30' ,K.Kurczyk 59' ,72'.

Ł.Kubalski - R.Patrzykąt ,N.Staszyk kpt.,D.Chołuj ,M.Rajewski ,K.Kurczyk ,K.Woch ,K.Lorenc ,P.Wawrzynowicz ,F.Olejarz ,D.Szarmach.   na zmiany - K.Szefner ,M.Tkaczuk ,M.Szymczak.   trener - P.Olejarz

W drugim letnim sparingu Cargovia pokonała Klon w Babimoście 4-1 (2-1). Od początku spotkania obie strony prowadziły otwartą grę co powodowało że raz pod jedną bramką raz pod drugą dochodziło do sytuacji bramkowych. Skuteczniejsi okazali się Kargowianie strzelając cztery gole ,choć okazji mieli znacznie więcej. W 13' po błędzie bramkarza Klonu wynik otworzył D.Szarmach ,na 2-0 podwyższył F.Olejarz ,który skorzystał z odbitej piłki od obrońcy i w sytuacji sam na sam po ziemi pokonał bramkarza gospodarzy. Klon honorowego gola zdobył w 42' gdy w zamieszaniu podbramkowym ładnym strzałem popisał się napastnik gospodarzy pokonując Ł.Kubalskiego ,który rozgrywał dobre zawody a próbkę swych umiejętności pokazał w 32' gdy fantastycznie odbił piłkę zmierzającą w samo okienko bramki Cargovii po strzale napastnika Klonu z ok 15 metrów. Kilka minut po przerwie K.Kurczyk w sytuacji sam na sam podwyższa na 3-1 a w 72' ustala wynik meczu po kiksie bramkarza na 4-1. Kargowianie mieli jeszcze kilka okazji bramkowych ale zabrakło większej skuteczności w stu procentowych sytuacjach ,których nie wykorzystywali D.Szarmach ,F.Olejarz .K.Woch ,M.Tkaczuk. Gospodarze próbowali zmniejszyć rozmiary porażki ,ale ofiarnie grał obrona Cargovii ,a w bramce dobrze bronił już wspomniany Ł.Kubalski. W sumie zasłużone zwycięstwo Cargovii ,która przejawiała dużą ochotę do gry ,rozgrywając piłkę szybko i skutecznie. Drużynie Klonu możemy tylko zazdrościć tak pięknego obiektu ,o takim w Kargowej możemy tylko pomarzyć.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów