ODRA Klenica 1:4 PIAST - PARKOVIA Trzebiechów

KORONA KOŻUCHÓW - CARGOVIA

1 - 0 (1 - 0)

38' karny

K.Andrys - R.Patrzykąt kpt.(od 82' M.Tkaczuk) ,P.Reiner ,R.Szydłowski ,K.Kurczyk ,M.Prętki (od 46' P.Krauze) ,K.Woch ,A.Pawliszyn ,P.Wawrzynowicz ,M.Błażejewski ,D.Chołuj.  trener - P.Olejarz

W ostatnim meczu sezonu ,meczu na szczycie nowosolskiej grupy juniorów Cargovia przegrała z Koroną Kożuchów 0-1 (0-1). Pierwsza połowa należała do gospodarzy ,którzy po rzucie karnym objeli prowadzenie ,mogli oni podwyższyć wynik ,ale raz uratował nas słupek a pod koniec pierwszej połowy w sytuacji sam na sam znakomicie interweniował K.Andrys. Druga połowa to przewaga Kargowian ,ale brakowało skuteczności ,najlepszą okazję zmarnował D.Chołuj ,który z kilku metrów posłał piłkę prosto w bramkarza ,chwile wcześniej piłka po strzale P.Wawrzynowicza wylądowała na poprzeczce a po chwili szczęśliwe interweniował bramkarz Krony po zaskakującym strzale K.Kurczyka za pola karnego. Pod koniec meczu to nas ratowała poprzeczka przed utratą gola. Zwycięstwo Korony ,które dało im pierwsze miejsce w tabeli. Kargowianie zajeli drugie miejsce w tym sezonie. Brawo chłopaki.