CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2015-06-04 19:36

ORZEŁ SZLICHTYNGOWA - CARGOVIA

bramki:

Orzeł 6' ,17' (karny) ,58'.

D.Szarmach 37' ,M.Szymczak 82' ,D.Chołuj 86'.

K.Andrys - K.Kurczyk ,N.Staszyk ,R.Szydłowski ,R.Patrzykąt ,K.Woch ,M.Szymczak kpt.,P.Reiner (od 88' M.Błażejewski) ,K.Oklejewicz ,F.Olejarz (od 90'+1' P.Wawrzynowicz) ,D.Szarmach (od 84' D.Chołuj).   trener - P.Olejarz

W 23 kolejce klasy A, Cargovia zremisowała w Szlichtyngowej z Orłem 3-3 (2-1). Początek meczu należał do gospodarzy ,którzy po siedemnastu minutach prowadzili 2-0. Już w 6' po szybkiej akcji prawą stroną napastnik Orła w sytuacji sam na sam nie daje szans K.Andrysowi 1-0. W 17' po faulu R.Szydłowskiego ,gospodarze pewnie wykorzystują rzut karny 2-0. Kargowianie ruszyli do odrabiania strat i w 37' po dalekim wykopie K.Andrysa ,sam na sam z bramkarzem znalazł się D.Szarmach i strzałem po ziemi w długi róg zdobył gola 2-1. Jeszcze przed przerwą Kargowianie mogli wyrównać ,ale dobrą okazje zmarnował D.Szarmach a piłka po strzale F.Olejarza trafiła w poprzeczkę. Tuż przed przerwą po kontrze gospodarzy napastnik Orła będąc sam na sam z K.Andrysem nie trafił w bramkę. Po przerwie Kargowianie osiągneli przewagę ,ale to gospodarze po błędzie K.Andrys podwyższyli wynik na 3-1. Cargovia ruszyła do odrabiania strat ale znakomite okazje marnowali K.Okejewicz ,P.Reiner ,M.Szymczak ,D.Szarmach i F.Olejarz. Wreszcie w 82' po akcji K.Kurczyka i K.Oklejewicza sam na sam z bramkarzem wyszedł M.Szymczak i sprytnym strzałem tuz przy słupku zdobył kontaktowego gola 3-2. Dwie minuty później wprowadzony chwilę wcześniej D.Chołuj otrzymał prostopadłe podanie od M.Szymczaka i będąc sam na sam z bramkarzem strzałem po ziemi w długi róg wyrównał 3-3. Mecz kończy się remisem po walce i gonieniem wyniku ,Kargowianom zabrakło większej skuteczności bo mecz można był spokojnie zakończyć zwycięstwem.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów