ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2015-05-30 19:26

CARGOVIA - KORA NIEDORADZ

bramki:

D.Szarmach 17' ,K.Oklejewicz 45' (karny).

Kora 18'

K.Andrys - K.Lewkowicz ,N.Staszyk ,R.Szydłowski ,M.Rajewski ,K.Woch ,M.Szymczak ,P.Reiner ,K.Oklejewicz ,D.Chołuj (od 46' F.Olejarz) ,D.Szarmach.   trener - P.Olejarz

W 23 kolejce klasy A ,Cargovia wygrała z Korą Niedoradz 2-1 (2-1). Kargowianie od początku osiagneli przewagę i już w 1' mogli objąć prowadzenie gdy po zagraniu K.Wocha ładnym strzałem popisał się D.Szarmach ,ale jeszcze lepszą interwencja popisał się bramkarz gości. Chwile później znów bramkarz Kory tym razem po strzale z rzutu wolnego K.Oklejewicza popisuje się udaną interwencja parując piłkę na rzut rożny. Wreszcie w 17' poda gol dla Kargowian po akcji K.Wocha prawą stroną i odegraniu piłki na 15 metr do D.Szarmacha ,który popisuje się precyzyjnym strzale tuż przy słupku 0-1. Gdy wydawało się że dalsze bramki są sprawą czasu ,minutę później błąd K.Andrysa który nie opanował piłki po wolnym zawodnika Kory daje wyrównanie gościom 1-1. Kargowianie podrażnieni takim obrotem sprawy ruszają do strzelenie gola który da prowadzenie ,ale znakomite zawody rozgrywa bramkarz gości ,który ratuje swój zespół od straty gol. Wreszcie Kargowianie wychodzą na prowadzenie w 45' po rzucie karnym podyktowanym za faul na D.Szarmachu ,którego pewnym wykonawcą jest K.Oklejewicz. Do przerwy 2-1. Druga połowa już nie była tak dobra w wykonaniu Kargowian gra toczyła się do szesnastki drużyny gości a i goście nie potrafili skonstruować groźnej akcji. Jedynie tuż po przerwie znakomita sytuacje miał wprowadzony F.Olejarz ,który znalazł się sam na sam z bramkarzem Kory ,ale zamiast strzelać niepotrzebnie podawał do D.Szarmacha ,który był na pozycji spalonej. Wygrana 2-1 cieszy i praktycznie zapewnia Cargovii utrzymanie w klasie A.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa