ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2015-05-16 20:06

CARGOVIA - MKS NOWE MIASTECZKO

bramki:

D.Szarmach 4' ,68' ,M.Szymczak 13' ,K.Lewkowicz 31',K.Oklejewicz 55'.

MKS 57' ,89'

K.Andrys (od 71' Ł.Kubalski) - R.Szydłowski (od 48' R.Patrzykąt) ,N.Staszyk ,K.Woch ,M.Rajewski ,K.Lewkowicz ,M.Szymczak kpt.,P.Reiner (od 46' K.Oklejewicz) ,K.Kurczyk ,F.Olejarz ,D.Szarmach(od 79' M.Błażejewski).   trener - P.Olejarz

W 21 kolejce klasy A ,Cargovia pokonała MKS Nowe Miasteczko 5-2 (3-0). Pierwsza połowa pod dyktando Cargovii ,która szybko bo już w 4' objeła prowadzenie ,gdy z rzutu wolnego w pole karne dośrodkował K.Woch tam z piłką mineli się obrońcy ,ta spadła pod nogi D.Szarmacha ,który silnym strzałem z kilku metrów umieścił ją pod poprzeczką 1-0. W 13' jest już 2-0 po pięknym strzale z linii pola karnego M.Szymczaka ,który umieścił piłkę w okienku bramki gości. Na 3-0 podwyższył po idealnym zagraniu D.Szarmacha ,K.Lewkowicz ,który z bliska posłał piłkę w długi róg obok bramkarza. Goście swą najlepszą okazję mieli w 42' gdy po indywidualnej akcji zawodnik MKS-u znalazł się sam na sam z K.Andrysem ,ale ten sparował piłkę na rzut rożny. Druga połowa rozpoczeła się od szybkiego podwyższenia wyniku przez K.Oklejewicza ,który otrzymał znakomite podanie od D.Szarmacha i po ziemi posłał piłkę do siatki 4-0. Dwie minuty później goście szybko dopowiedzieli golem po kontrze i sytuacji sam na sam 4-1. W 68' piękny strzałem za pola karnego popisał się D.Szarmach umieszczając piłkę w okienku bramki MKS-u 5-1. Później Kargowianie mogli jeszcze podwyższyć wynik za sprawą K.Oklejewicza ,ale w znakomitych sytuacjach najpierw spudłował a później strzelił wprost w bramkarza. Goście mieli okazję na gola w 86' po błędzie Ł.Kubalskiego ,ale w sytuacji sam na sam napastnik gości przestrzelił. W 89' jednak gościom udaje się strzelić gola w zamieszaniu podbramkowym ,zawodnik MKS-u z kilu metrów trafia pod poprzeczkę bramki Cargovii ustalając wynik meczu na 5-2. Zwycięstwo Cargovii zasłużone ,Kargowianie grali szybko i przede wszystkim skutecznie zdobywając kolejne ważne punkty w walce o utrzymanie.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa