CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2015-05-14 18:03

CARGOVIA - AVIA SIEDLNICA

bramki:

F.Olejarz 9' ,K.Kurczyk 34' ,D.Szarmach 69'.

Avia 4' ,30' ,39'.

K.Andrys - K.Lewkowicz ,N.Staszyk ,P.Reiner ,M.Rajewski ,K.Kurczyk ,K.Woch ,M.Szymczak kpt.,M.Prętki (od 59' R.Patrzykąt) ,F.Olejarz ,D.Szarmach.   trener - P.Olejarz

W zaległym meczu klasy A z 15 kolejki ,Cargovia zremisowała z Avią Siedlnica 3-3 (2-3). Pierwsza połowa pod dyktando gości ,którzy grali szybko ,pomysłowo z dużą liczbą zagrań z pierwszej piłki czym sprawiali obronie Cargovii dużo problemów. Już w 4' Avia obejmuje prowadzenie gdy po rzucie rożnym niepilnowany zawodnik gości z bliska pakuje piłkę do siatki 0-1. Radość Avii nie trwała długo bo w 9' pięknym strzałem z ok 25 metrów popisał się F.Olejarz umieszczając piłkę w okienku bramki gości. Goście trochę zaskoczeni wyrównaniem grali dalej szybko i pomysłowo i w ciągu minuty stworzyli dwie doskonałe sytuacje bramkowe. W 21' napastnik Avii w indywidualnej akcji znalazł się sam na sam z K.Andrysem ale nie trafił w bramkę ,a chwilę później w podobnej sytuacji znakomicie broni K.Andrys. Niestety w 30' znów po rzucie rożnym goście wychodzą na prowadzenie 1-2. W 34' pada wyrównanie ,D.Szarmach ograł dwóch obrońców i strzelił po ziemi z linii pola karnego ,bramkarz Avii sparował piłkę na słupek ,doskoczył do niej K.Kurczyk i wpakował ja do siatki 2-2. Niestety po pięciu minutach Avia znów wyszła na prowadzenie ,gdy po indywidualnej akcji napastnik gości ograł Kargowska obronę i bramkarza i z ostrego kąta posłał piłkę do siatki 2-3. Minutę później po zagraniu K.Kurczyka sam na sam z bramkarzem wyszedł D.Szarmach ale piłka po jego strzale po poprzeczce wyszła w aut. Do przerwy 2-3 dla gości. Druga połowa tak jak pierwsza rozpoczeła się od składnych i szybkich akcji gości ale znakomitą dyspozycję zaprezentował K.Andrys broniąc w 48' w sytuacji sam na sam i chwilę później dwukrotnie ratował drużynę przed stratą gola broniąc strzały z bliskiej odległości. Po tej przewadze gości inicjatywę zaczeła przejmować Cargovia i w 61' mogła doprowadzić do wyrównania gdy po strzale z 16 metrów M.Szymczaka ,piłki nie opanował bramkarz gości ,doskoczył do niej P.Reiner i mając praktycznie pustą bramkę trafił w słupek. Cargovia nadal dąży do wyrównania i w 69' po zagraniu K.Kurczyka ,wyrównuje D.Szarmach wykorzystując sytuację sam na sam 3-3. Goście próbują znów wyjść na prowadzenie ale ich ataki rozbijają się o ofiarnie grającą obronę Cargovii ,największe zagrożenie jest jednak po stałych fragmentach ale dopisuje nam szczęście. Szalę zwycięstwa mógł przechylić w 85' D.Szarmach ,ale w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z bramkarzem Avii a chwile później po drugiej żółtej kartce wylatuje z boiska. Kargowianie do końca meczu w dziesiątkę ofiarnie się bronią ,sędzia dolicz pięć minut ale Cargovia utrzymuje remis. Cenny kolejny punkt w walce o utrzymanie. Brawo chłopaki za walkę i ambicję.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów