CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2015-05-11 17:11

MODRZEW MODRZYCA - CARGOVIA

D.Szarmach 52'

Ł.Kubalski - K.Lewkowicz ,N.Staszyk ,R.Szydłowski ,M.Rajewski ,K.Kurczyk ,M.Szymczak ,K.Woch ,J.Wasiak kpt.(od 51' P.Reiner) ,F.Olejarz (od 76' M.Prętki) ,D.Szarmach.  trener - P.Olejarz

W 20 kolejce klasy A ,Cargovia odniosła cenne zwycięstwo w Modrzycy nad Modrzewiem 1-0 (0-0). Pierwsza połowa bardzo wyrównana ,gdzie walka toczyła się na całym boisku o każdą piłkę a obie drużyny stworzyły tylko po jednej sytuacji bramkowej. W 23' po rzucie rożnym i zamieszaniu pod bramką gospodarzy gola dla Kargowian mógł zdobyć N.Staszyk ,ale z kilku metrów posłał piłkę nad poprzeczką. Chwilę później to gospodarze mieli dogodną sytuację ,ale znakomitą interwencją popisał się Ł.Kubalski broniąc strzał z kilku metrów. Do przerwy 0-0. Po przerwie była dalsza walka o każdą piłkę i było wiadomo iż drużyna która strzeli bramkę zainkasuje cenne trzy punkty. Najpierw to gospodarze byli bliscy zdobycia gola ale zawodnik Modrzewia w dogodnej sytuacji strzela nad poprzeczką.Chwilę później sytuacji sam nA sam po zagraniu K.Wocha nie wykorzystał F.Olejarz strzelając prosto w bramkarza. Jednak chwilę później Kargowianie znów odpowiadają kontrą po której jak się okazało padł jedyny gol tego meczu. Pojedynek główkowy w środku pola wygrał P.Reiner który zastąpił kontuzjowanego J.Wasiaka ,zgrał piłkę do K.Wocha ten uruchomił D.Szarmacha ,który wyszedł sam na sam z bramkarzem i technicznym strzałem go przelobował zdobywając zwycięskiego gola. Kargowianie jeszcze czterokrotnie marnują sytuacje stuprocentowe dwukrotnie D.Szarmach najpierw przegrywa pojedynek z bramkarzem a po chwili znów staje z nim sam na sam ,ale tym razem strzela w długi róg po ziemi ale obok słupka ,później K.Kurczyk pudłuje z kilku metrów a pod koniec meczu K.Woch przegrywa pojedynek z bramkarzem Modrzycy w sytuacji sam na sam. Gospodarze pod koniec meczu mieli dobrą okazje na wyrównanie po kontrze ale dobrą interwencja popisał się Ł.Kubalski. Cenne trzy punkty Kargowian w walce o utrzymanie i wreszcie przełamanie w meczach wyjazdowych i pierwsze zwycięstwo na obcym terenie w tym sezonie. Brawo chłopaki.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów