CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

PIAST CZERWIEŃSK - CARGOVIA

bramki:

Piast 44' ,89'.

S.Wieczorek 20' ,M.Błażejewski 67' ,P.Krauze 81' ,K.Lorenc 90'+2'.

K.Andrys - M.Tkaczuk ,P.Reiner kpt.(od 46 M.Konieczny) ,R.Szydłowski (od 46' M.Błażejewski) ,P.Wawrzynowicz ,S.Wieczorek ,Ka.Lorenc ,A.Pawliszyn ,P.Krauze ,K.Woch ,N.Kocur.   trener - P.Olejarz

Juniorzy Cargovii wreszcie rozegrali mecz ligowy w rundzie wiosennej w Czerwieńsku pokonali tamtejszego Piasta 4-2 (1-1). Pierwsza połowa wyrównana z małą liczbą sytuacji podbramkowych zakończona remisem 1-1. Gol dla Kargowian padł w 20' po akcji Ka.Lorenca i P.Krauze ,gdzie w zamieszaniu pod bramką gospodarzy płaskim strzałem po ziemi z 14 metrów popisał się S.Wieczorek i pokonał bramkarza Piasta. Gospodarze wyrównali tuż przed przerwą po rzucie rożnym za sprawą K.Andrysa ,który tak niefortunnie interweniował że wepchnął piłkę do własnej bramki. Po przerwie obie drużyny stwarzały okazje bramkowe ,najpierw napastnika gospodarzy w sytuacji sam na sam zatrzymał K.Andrys ,a chwilę później Kargowianie obejmują prowadzenie za sprawą M.Błażejewskiego i błędzie bramkarza Piasta 1-2. Po chwili znów gola mógł zdobyć M.Błażejewski ale trafił w słupek. W 81' po ładnej akcji z udziałem M.Błażejewskiego i P.Wawrzynowicza gola na 3-1 zdobywa P.Krauze. Gospodarze zrywają się do odrabianie strat ale Kargowianie maja szczęście bo w 83' ratuje ich słupek a po chwili w sytuacji sam na sam z K.Andrysem zawodnik Piasta nie trafia w bramkę. Kargowianie kontrują ale tym razem sytuacji sam na sam nie wykorzystuje M.Konieczny. W 89' kontaktowego gola zdobywa pomocnik Piasta ,który strzałem za pola karnego zaskakuje K.Andrysa i umieszcza piłkę pod poprzeczką bramki Cargovii 2-3. Jednak ostatnie słowo należy do Kargowian i w doliczonym czasie gry po akcji P.Krauze ,ładnym strzałem z pierwszej piłki popisał się Ka.Lorenc i ustalił wynik 2-4. Zwycięstwo Cargovii po dobrym meczu ,gdzie Kargowianie grali ambitnie i walczyli o każda piłkę. Brawo chłopaki.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów