ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2015-03-29 16:27

PIAST-PARKOVIA TRZEBIECHÓW - CARGOVIA

5 - 0  (1 - 0)

bramki: 36' ,68' ,73' ,83' ,90'.

Ł.Kubalski - P.Jasicki ,N.Staszyk ,J.Wasiak kpt.,M.Rajewski ,K.Lewkowicz ,K.Oklejewicz ,D.Szarmach ,K.Kurczyk ,K.Woch ,D.Chołuj.   trener - P.Olejarz

Nie udała się Cargovii inauguracja rundy wiosennej w klasie A na boisku w Głuchowie wysokie zwycięstwo 5-0 (1-0) odniósł Piast-Parkovia. Pierwsza połowa dość wyrównana obie ekipy nastawiły się na twardą walkę i mało było sytuacji bramkowych jedyny gol w tej części gry padł po szybkiej kontrze gospodarzy w 36' ,napastnik Piasta wyszedł sam na sam z Ł.Kubalskim ograł go i umieścił piłkę w pustej bramce 1-0. Kargowianie próbowali wyrównać ale ich ataki rozbijały się o twardo grająca obronę gospodarzy. Tuż przed przerwą Piast mógł podwyższyć wynik meczu ale znakomicie interweniował Ł.Kubalski w sytuacji sam na sam. Do przerwy 1-0 i szansa dla Kargowian na korzystny wynik bo gospodarze nie grali w tym meczu zbyt dobrze. Niestety druga połowa to już skuteczna gra Piasta choć szansę na wyrównanie miał K,.Woch który będąc sam na sam z bramkarzem został w ostatniej chwili zablokowany przez obrońcę i mógł tym wyrównaniem zmienić oblicze meczu. Chwilę później dwóch dogodnych sytuacji nie wykorzystali gospodarze a po chwili w niegroźnej sytuacji błąd obrony Cargovii i bramkarza wykorzystał napastnik Piasta strzelając do pustej bramki podwyższając na 2-0. Kargowianie próbowali przejąc inicjatywę ale nadziewali się na szybkie kontry które wykorzystali skutecznie grający napastnicy Piasta aplikując Kargowianom kolejne trzy gole i ustalając wynik na 5-0. Pod koniec meczu Kargowianie mogli zdobyć honorowe trafienie ale dobrymi interwencjami popisał się bramkarz gospodarzy który najpierw dobrze bronił silny strzał za pola karnego K.Oklejewicza ,a po chwili po zagraniu J.Wasiaka zatrzymał D.Chołuja w sytuacji sam na sam. Zasłużone zwycięstwo Piasta choć swą grą mimo wysokiego wyniku nie zachwycił ,Kargowianie walczyli ambitnie ale to było dziś za mało na drużynę gospodarzy.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa