CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2015-03-22 16:14

KARPIK KOPANICA - CARGOVIA

bramki:

D.Chołuj 34' ,71' ,D.Szarmach 48' ,53' ,76' ,A.Pawliszyn 70' ,K.Oklejewicz 79' ,N.Staszyk 81'.

Karpik 58'

Ł.Kubalski - P.Jasicki (od 53' R.Szydłowski) ,N.Staszyk ,K.Lewkowicz kpt.,M.Rajewski ,K.Kurczyk (od 75' M.Prętki) ,K.Oklejewicz ,A.Pawliszyn ,M.Prętki (od 46' R.Patrzykat) ,K.Woch (od 46' D.Szarmach) ,D.Chołuj.    trener - P.Olejarz.

Dziś w ostatnim sparingu Cargovia rozbiła Karpik w Kopanicy 8-1 (1-0). Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiego zwycięstwa Cargovii. Kargowianie grali chaotycznie i i bez pomysłu na skuteczną akcję. Jedyny gol w tej części gry padł po rzucie rożnym w 34' gdy K.Oklejewicz zagrał do nadbiegającego M.Rajewskiego a ten płasko po ziemi zagrał w pole karne a tam bramkarza uprzedził D.Chołuj i wpakował piłkę do siatki 0-1. Druga połowa to już skuteczna gra Cargovii. Na 0-2 podwyższa po akcji K.Oklejewicza ,D.Szarmach który pojawił się na boisku po przerwie. Chwilę później D.Szarmach podwyższa na 0-3 po kolejnej asyście K.Oklejewicza. W 58' po błędzie obrony Cargovii i zamieszaniu w polu karnym gospodarze zdobywają jak się później okazało honorowego gola 1-3. W 70 ' pięknym strzałem za pola karnego popisał się A.Pawliszyn umieszczając piłkę tuż przy słupku bramki Karpika 1-4. Jeszcze gospodarze nie otrząsneli się po stracie gola a minutę później na 1-5 podwyższył D.Chołuj który ograł dwóch obrońców położył bramkarza i strzelił do pustej bramki. Chwilę później D.Szarmach będąc sam na sam z bramkarzem posłał piłkę obok niego z linii bramkowej wybił ją obrońca wprost na nogę D.Chołuja który zagrał ją wzdłuż bramki do D.Szarmacha a ten nie miał już problemu w umieszczeniu jej w pustej bramce 1-6. W 79 ' D.Chołuj zagrywa do K.Oklejewicza który podwyższa na 1-7 a wynik meczu dwie minuty później ustala N.Staszyk który sfinalizował akcję D.Szarmacha. Zwycięstwo mogło być jeszcze wyższe ale doskonałe sytuacje zmarnowali K.Oklejewicz dwie ,D.Chołuj i D.Szarmach. Udany sparing Kargowian i wysokie zwycięstwo ,gospodarze tylko w pierwszej połowie dotrzymywali kroku Cargovii., bo w drugiej całkowicie oddali inicjatywę.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa