CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2015-03-22 15:38

KARPIK KOPANICA - CARGOVIA

bramki:

P.Krauze 19' ,35' ,P.Wawrzynowicz 56' ,D.Chołuj 64' ,K.Woch 71'.

K.Andrys - M.Tkaczuk ,R.Patrzykąt kpt,.R.Szydłowski ,Ka.Lorenc ,P.Krauze ,A.Pawliszyn ,B.Łukaszewski ,P.Wawrzynowicz ,K.Woch ,M.Konieczny.   na zmiany - K.Szefner ,M.Prętki ,D.Chołuj ,K.Kurczyk ,Kr.Lorenc ,N.Kocur..   trener - P.Olejarz

Dziś juniorzy Cargovii wygrali w swoim kolejnym sparingu w Kopanicy z juniorami młodszymi Karpika 5 - 0 (2-0). Od początku meczu przewaga Kargowian ale gospodarze grali ambitnie i sprawiali dużo kłopotu juniorom Cargovii. Pierwsza bramka padła w 19' po zagraniu K.Wocha sam na sam z bramkarzem wyszedł P.Krauze i strzałem po ziemi objął prowadzenie 0-1. Później dobre okazje marnowali K.Woch i M.Konieczny dwukrotnie ale w 35' w zamieszaniu w polu karnym gospodarzy P.Krauze w końcu pokonał bramkarza Karpika 0-2. Chwilę później P.Krauze mógł ustrzelić hat-tricka ale będąc sam na sam z bramkarzem nieczysto trafił w piłkę i bramkarz ja wyłapał. Gospodarze swą szansę na gola mieli tuż przed przerwą po stracie R.Patrzykąta ale napastnik Karpika będąc sam przed K.Andrysem fatalnie spudłował. Druga połowa to dalsza przewaga Kargowian i podwyższanie wyniku. Na 0-3 w 56' podwyższył P.Wawrzynowicz po akcji z D.Chołujem. Czwartego gola zdobył D.Chołuj a wynik ustalił po akcji A.Pawliszyna ,K.Woch. Gospodarze mogli zdobyć honorowego gola w 79' gdy po faulu P.Wawrzynowicza nie wykorzystali rzutu karnego ,wykonawca posłał piłkę po ziemi obok słupka. Pewna wygrana juniorów ale gra pozostaje wiele do życzenia.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa