ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2015-03-14 16:41

CARGOVIA - SCHNUG CHOCIULE

bramki:

A.Pawliszyn 3' ,D.Szarmach 28' ,D.Chołuj 56' ,J.Wasiak 70' ,89'.

Ł.Kubalski - K.Lewkowicz ,M.Rajewski ,J.Wasiak kpt. ,P.Jasicki ,M.Prętki ,D.Szarmach ,A.Pawliszyn ,R.Patrzykąt ,K.Kurczyk ,K.Woch.  na zmiany - N.Staszyk ,R.Szydłowski ,D.Chołuj ,K.Lorenc ,P.Wawrzynowicz.     trener - P.Olejarz

Dziś w kolejnym sparingu Cargovia pokonała A-klasowy Schnug Chociule 5-0 (2-0). Mecz toczył się w padającym deszczu i na grząskiej murawie co utrudniało grę obu zespołom do tego Kargowianie mieli ułatwione zadanie gdyż goście cały mecz grali w dziesiątkę nastawiając się się na obronę i grę z kontry. Cargovia całe spotkanie miała dużą przewagę i mimo strzelania pięciu goli raziła skutecznością do tego znakomite zawody rozegrał bramkarz gości który popisywał się znakomitymi interwencjami i był najlepszym zawodnikiem na boisku. Pierwszy gol padł w 3' po zagraniu K.Kurczyka ,A.Pawliszyn z kilku metrów po ziemi mimo interwencji bramkarza posyła piłkę do siatki. Później znakomite okazje marnują D.Szarmach ,K.Kurczyk ,K.Woch. Goście swą jedyną okazję na strzelanie gola mieli w 24' ale znakomitą interwencją popisał się L.Kubalski broniąc w sytuacji sam na sam. Chwile później na 2-0 podwyższa D.Szarmach wykorzystując sytuacje sam na sam z bramkarzem. Druga połowa to dalsza duża przewaga Cargovii. W 56' idealne dośrodkowanie J.Wasiaka w pole karne gości wykorzystuje wprowadzony po przerwie D.Chołuj który ładnym strzałem  z pierwszej piłki podwyższa na 3-0. Później znakomitej sytuacji po strzale K.Lorenca i odbiciu piłki przez bramkarza nie wykorzystał D.Szarmach nie trafiając z kilku metrów do pustej bramki. Na 4-0 podwyższa pięknym strzałem za pola karnego J.Wasiak. Chwilę później po zagraniu A.Pawliszyna ,D.Chołuj będąc sam przed bramkarzem z kilku metrów posyła piłkę nad poprzeczką. Wynik meczu ustala strzałem po ziemi za pola karnego najlepszy w Kargowskim zespole J.Wasiak 5-0. Wysokie zwycięstwo Cargovii cieszy ale martwi brak skuteczności w kolejnym meczu w stu procentowych sytuacjach. Gościom należy się podziękowanie za grę mimo osłabienia kadrowego bo gra w dziesiątkę miała spore przełożenie na przebieg meczu i nie odzwierciedla potencjału drużyny Schnug Chociule.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa