ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2015-03-08 18:34

CARGOVIA - KLON BABIMOST

bramki:

K.Kurczyk 1' ,K.Oklejewicz 43' ,D.Szarmach 54'.

Klon 62' ,74'.

Ł.Kubalski - K.Lewkowicz ,N.Staszyk ,J.Wasiak kpt.,M.Rajewski ,K.Woch ,M.Szymczak ,K.Oklejewicz ,K.Kurczyk ,D.Szarmach ,M.Konieczny.    na zmiany - P.Reiner ,R.Patrzykąt ,K.Lorenc ,M.Tkaczuk.   trener - P.Olejarz

Dziś w trzecim sparingu przed rundą wiosenną Kargowianie pokonali A klasowy Klon Babimost 3-2 (2-0). Już w pierwszej swej akcji Kargowianie obejmują prowadzenie gdy po zagraniu K.Oklejewicza ,K.Kurczyk z ostrego kąta z pierwszej piłki strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości 1-0. Później w rolach głównych wystąpili bramkarze którzy znakomicie bronili w sytuacjach sam na sam ,choć też dopisywało im szczęście bo raz Kargowian i raz gości po strzale D.Szarmacha ratowała poprzeczka przed stratą bramki. W 39' goście zmarnowali znakomitą okazje na zdobycie gola ,gdy po kiksie Ł.Kubalskiego ,napastnik Klonu strzelając do pustej bramki trafił  w słupek a dobitkę innego zawodnika gości z linii bramkowej wybił N.Staszyk. Chwilę później prostopadłe podanie od M.Szymczaka wykorzystał K.Oklejewicz i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Klonu 2-0. Zaraz po przerwie po indywidualnej akcji D.Szarmach strzałem po ziemi za pola karnego podwyższa na 3-0. Po tym golu nie mający nic do stracenia goście przejeli inicjatywę i zaczeli zagrażać bramce Kargowian. Jeszcze w 57' Ł.Kubalski popisuje się dobrą interwencją w sytuacji sam na sam ,ale chwilę później po niecelnym zagraniu M.Rajewskiego ,zamieszaniu w polu karnym piłka po strzale z 15 metrów zawodnika gości odbija się od K.Lewkowicza myli Ł.Kubalskiego i wpada do bramki 3-1. Goście w 74' strzelają kontaktowego gola i nie mając nic do stracenia próbują wyrównać ale nadziewają się na kontry Kargowian ale znakomitych sytuacji nie wykorzystują K.Lorenc ,K.Oklejewicz ,K.Woch i P.Reiner. Wynik już nie ulega zmianie i Kargowianie wygrywają mecz który był wyrównany i mógł się podobać kibicom ,obie drużyny stwarzały sytuacje bramkowe ale w obu szwankowała skuteczność.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa