bramki:

J.Wasiak 5' ,43' ,D.Szarmach 21' ,K.Oklejewicz 55'.

Obra 35'

Ł.Kubalski - R.Patrzykąt ,N.Staszyk ,R.Szydłowski ,K.Lewkowicz ,F.Olejarz ,J.Wasiak kpt.,D.Szarmach ,K.Kurczyk ,K.Woch ,D.Chołuj.      na zmiany - K.Oklejewicz ,K.Lorenc ,P.Jasicki ,A.Pawliszyn ,P.Krauze ,M.Błażejewski ,M.Tkaczuk.,P.Wawrzynowicz.   trener - P.Olejarz

W drugim tego rocznym sparingu Cargovia pokonała wicelidera świebodzińskiej klasy B ,Obrę Trzciel 4-1 (3-1). Goście przyjechali osłabieni brakiem bramkarza. W bramce Obry wystąpił junior Cargovii ,K.Szefner i zagrał dobry mecz kilka krotnie popisując się dobrymi interwencjami. Kargowianie osiągneli przewagę ,którą w pierwszej połowie udokumentowali trzema bramkami ,ładnymi strzałami za pola karnego popisał się J.Wasiak dwukrotnie pokonując bramkarza Obry ,a raz trafił D.Szarmach po akcji z K.Oklejewiczem. Goście honorowego gola strzelili w 35' po rozklepaniu Kargowskiej obrony ,zawodnik Obry ograł Ł.Kubalskiego i strzelił do pustej bramki. W drugiej połowie Kargowianie zmarnowali kilka okazji do zdobycia gola a i goście mieli swe okazje jednak dobrymi interwencjami popisał się Ł.Kubalski. Wynik meczu ustalił w 55' K.Oklejewicz ,który przejął piłkę po niecelnym zagraniu i po ziemi posłał ją obok bramkarza. Pewne zwycięstwo Cargovii ,ale trochę szwankowała skuteczność w dogodnych sytuacjach. Cieszy duża frekwencja zawodników na meczu.