CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

CARGOVIA - ORKAN CHORZEMIN

bramki:

D.Chołuj 59'.

Orkan 12' ,14' ,19' ,26' ,39' ,43' ,56' ,70' ,83'.

Ł.Kubalski -R.Patrzykąt ,N.Staszyk kpt.,R.Szydłowski ,P.Wawrzynowicz ,K.Woch ,K.Lorenc ,K.Oklejewicz ,K.Kurczyk ,A.Bujarski ,D.Chołuj.     trener - P.Olejarz.

na zmiany - P.Krauze ,M.Błażejewski ,M.Szymczak.

W pierwszym tegorocznym sparingu Cargovia przegrała z występującym w klasie okręgowej Orkanem Chorzemin 1-9 (0-6). Początek meczu należał do Kargowian ,ale po 10 minutach do głosu doszli goście i w 12' pierwsza ich składna akcja przyniosła im prowadzenie 0-1. Chwile później zawodnik Orkana popisuje się ładnym strzałem za pola karnego i umieszcza piłkę tuż przy słupku bramki Kargowian 0-2. Po chwili znów za pola karnego zostaje zaskoczony Ł.Kubalski tym razem strzałem w tzw. długi róg i jest 0-3. W 27' Kargowianie przeprowadzili pierwszą składną akcję przeprowadzoną przez K.Oklejewicza i A.Bujarskiego ,ale wychodzącego sam na sam K.Kurczyka uprzedził dobrze interweniujący bramkarz gości. W 26' Ł.Kubalski wybił piłkę wprost na nogę zawodnika gości ,który od razu zagrał do swojego partnera a ten strzałem po ziemi podwyższył na 0-4. W 39' jest 0-5 po ładnym technicznym strzale zawodnika Orkana ,który lobuje Ł.Kubalskiego. Gola do szatni goście strzelają w 43' po niecelnym podaniu R.Patrzykąta 0-6. Po przerwie gra się wyrównała choć goście zdołali strzelić jeszcze trzy gole w 56' ,70' i w 83' po ładnym technicznym strzale w samo okienko bramki Cargovii. Orkan miał jeszcze okazje bramkowe ,ale trzykrotnie w sytuacjach sam na sam znakomicie interweniował Ł.Kubalski. Kargowianie honorowego gola strzelili w 59' .gdy nieporozumienie dwóch obrońców i bramkarza wykorzystał M.Błażejewski ,który zagrał do D.Chołuja ,a ten nie miał problemu z umieszczeniem piłki w pustej bramce. D.Chołuj miał jeszcze w końcówce meczu znakomitą sytuację po kiksie obrońców ,ale będąc sam na sam z bramkarzem nie trafił w bramkę. W sumie zasłużone zwycięstwo Orkana ,który grał bardzo skutecznie obnażając przy tym wszelkie błędy Kargowian. Dla Kargowian była to dobra lekcja futbolu z której trzeba wyciągnąć wnioski.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów