POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa

porażka na zakończenie jesieni

• autor: mkscargovia, 2014-11-09 15:23

CARGOVIA - KORONA WSCHOWA

bramki: 45' karny ,49' ,87' karny ,89'.

Ł.Kubalski - K.Lewkowicz ,N.Staszyk ,M.Rajewski ,J.Wasiak kpt.,P.Jasicki (od 61' F.Olejarz) ,K.Pudzianowski ,K.Oklejewicz ,K.Woch ,A.Bujarski (od 68' D.Chołuj) ,D.Szarmach.   trener - P.Olejarz

W ostatniej kolejce rundy jesiennej Cargovia przegrała po słabym meczu z Koroną Wschowa 0-4 (0-1). Pierwsza połowa senna w której gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska a drużyny nie miały okazji do zdobycia goli. Gdy wydawało się że do przerwy będzie bezbramkowy remis w nie groźnej sytuacji zawodnik gości strzelił po ziemi z szesnastu metrów i piłka mimo interwencji Ł.Kubalskiego wpada do siatki 0-1. Zaraz po przerwie po kiksie M.Rajewskiego i faulu N.Staszyka goście podwyższają wynik z rzutu karnego 0-2. Kargowianie ruszyli do odrabiania strat ale nie potrafili skierować piłki w światło bramki. W 59' K.Woch wyłożył piłkę na piąty metr do wbiegającego D.Szarmacha ale ten posłał piłkę nad poprzeczką. Chwilę później D.Szarmach przejął bezpańską piłę przed polem karnym wyszedł sam na sam z bramkarzem ale ponownie nie trafił w bramkę. Po chwili K.Pudzianowski ,który otrzymał podanie od D.Szarmacha z 15 metrów posyła piłkę obok słupka. Po tych niewykorzystanych sytuacjach goście przejmują inicjatywę i coraz częściej zagrażają bramce Cargovii. W 82' jeszcze w sytuacji sam na sam ratuje zespół przed utratą gola Ł.Kubalski ale chwilę później kapituluje po rzucie karnym podyktowanym za faul J.Wasiaka. Goście ustalają wynik w 89' po rozklepaniu Kargowskiej obrony i strzale do pustej bramki 0-4. Zwycięstwo Korony Wschowa zasłużone ,a Kargowianie powinni o tym meczu jak najszybciej zapomnieć i przerwę zimową dobrze prze pracować na treningach by na wiosnę pokazać lepszą piłkę.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów