ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2014-11-08 16:55

CARGOVIA - KOMETA BUKÓW

bramki:

P.Kędziora 36' ,D.Chołuj 50' ,71' ,89' ,F.Olejarz 55' ,Ka.Lorenc 90'+1'.

Kometa 48' ,76'.

K.Andrys (od 73' K.Szefner od 85' N.Kocur) - R.Patrzykąt kpt.(od 46' R.Szydłowski) ,A.Pawliszyn ,Ka.Lorenc ,Kr.Lorenc ,P.Krauze (od 61' M.Błażejewski) ,K.Kurczyk (od 66' A.Płonka) ,B.Łukaszewski ,S.Wieczorek (od 46' F.Olejarz) ,M.Konieczny (od 46' D.Chołuj) ,P.Kędziora.   trener - P.Olejarz.

W ostatnim meczu rundy jesiennej juniorzy Cargovii po raz czwarty spotkali się z Kometą Buków i po raz czwarty wygrali tym razem 6-2 (1-0). Goście cały mecz grali w dziesiątkę i Kargowianie mieli ułatwione zadanie ,ale musieli sporo się natrudzić by odnieść zwycięstwo. Pierwsza połowa z lekką przewagą Kargowian ,którzy próbowali strzałów za pola karnego ,ale znakomicie bronił bramkarz Komety odbijając piłki po strzałach S.Wieczorka dwukrotnie i B.Łukaszewskiego a jedyna bramka w tej części gry padła po strzale z rzutu wolnego P.Kędziory 1-0. Goście swą szansę mieli w 38' ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się K.Andrys. Po przerwie dość nieoczekiwanie Kometa po kontrze i sytuacji sam na sam wyrównała 1-1 ,ale chwilę później po akcji F.Olejarza i Ka.Lorenca ,sam przed bramkarzem znalazł się D.Chołuj i po ziemi objął prowadzenie 2-1. W 55' F.Olejarz popisał się ładnym uderzeniem z ok 20 metrów i podwyższył na 3-1. Kargowianie ruszyli za ciosem ale w dogodnych sytuacjach pudłowali D.Chołuj i P.Kędziora ,a po strzale z kilku metrów R.Szydłowskiego znakomitym refleksem popisał się bramkarz gości. W 67' znakomitą paradą tym razem popisał się K.Andrys broniąc "bombę" za pola karnego. Na 4-1 podwyższa po zagraniu P.Kędziory ,D.Chołuj ,który wykorzystał sytuację sam na sam strzelając w krótki róg bramkarza. Goście mimo iż grali w osłabieniu zmniejszają rozmiary porażki po rzucie wolnym ,z kilku metrów pierwszy strzał broni K.Szefner ale przy dobitce jest bezradny 4-2. Chwilę później K.Szefner odbija piłkę na rzut rożny w sytuacji sam na sam a w odpowiedzi po akcji D.Chołuja ,A.Płonka trafia w słupek. Koniec meczu należy już tylko dla Kargowian ,którzy zdobywają dwa kolejne gole ,najpierw po zagraniu F.Olejarza ,D.Chołuj podwyższa na 5-2 ,a w doliczonym czasie gry w zamieszaniu w polu karnym strzałem po ziemi z kilku metrów wynik meczu na 6-2 ustala Ka.Lorenc. Zwycięstwo Kargowian ale duże brawa należą się juniorom Komety ,którzy cały mecz grając w dziesiątkę byli bardzo wymagającym rywalem.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa