CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2014-11-02 17:34

IKAR ZAWADA - CARGOVIA

bramki:

Ikar 2' ,24' ,25' ,62' karny ,87'.

A.Bujarski 27'.

Ł.Kubalski - K.Lewkowicz ,N.Staszyk ,J.Wasiak kpt.,M.Rajewski ,K.Woch ,K.Pudzianowski ,K.Oklejewicz ,P.Jasicki ,A.Bujarski (od 74' D.Chołuj) ,D.Szarmach.    trener - P.Olejarz

W 12 kolejce klasy A, Cargovia przegrała w Zawadzie z Ikarem 5-1 (3-1). Mecz rozpoczął się fatalnie dla Kargowian bo już w 2' gospodarze objeli prowadzenie ,po rzucie wolnym i źle wybitej piłce zawodnik gospodarzy z 15 metrów trafi do bramki Cargovii. Kargowianie w 9' mieli okazje na wyrównanie gdy po podaniu K.Oklejewicza ,D.Szarmach wpadł w pole karne ,ale jego strzał w długi róg był niecelny. W 24' przed polem karnym piłkę przejął K.Woch wyszedł sam na sam z bramkarzem ale jego strzał był wprost w bramkarza. Co nie udał się Kargowianom minute później udało się gospodarzom gdy po rzucie wolnym niezdecydowanie K.Lewkowicza i Ł.Kubalskiego wykorzystał zawodnik Ikara i umieścił piłkę w bramce. Nie upłynęło jeszcze 60 sekund a Ikar prowadzi już 3-0 po celnym strzale  z rzutu wolnego z 17 metrów. Kargowianie zrywają się do odrabiania strat i w 27' A.Bujarski ładnym strzałem w długi róg zdobywa honorowego gola ale to było wszystko na co dziś było stać Kargowian. Po przerwie co prawda Cargovia miała optyczną przewagę ale nic z niej nie wynikało ,jedyną dogodną sytuację miał po zagraniu od J.Wasiaka ,D.Chołuj ale będąc sam przed bramkarzem posłał piłkę tuż obok słupka. Gospodarze sporadycznie kontrowali ale zdołali zdobyć dwa gole. Najpierw w 62' podwyższyli na 4-1 po rzucie karnym podyktowanym za faul N.Staszyka ,a w 87' po stracie M.Rajewskiego ustalili wynik meczu na 5-1. Kolejna wyjazdowa porażka i kolejny wyjazdowy mecz bez choćby jednego punktu. Fatalna wyjazdowa seria porażek trwa i trzeba będzie poczekać do wiosny by ją przerwać.  W meczu z Ikarem Kargowianie wystąpili w nowych strojach za sponsorowanych przez Okręgową Stację Kontroli Pojazdów ,Ewy i Jacka Wasiak. DZIĘKUJEMY.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa