CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2014-10-26 17:55

CARGOVIA - ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

bramki:

K.Pudzianowski 36' (karny) ,P.Jasicki 65'.

Ł.Kubalski - K.Lewkowicz ,J.Wasiak kpt.,N.Staszyk ,M.Rajewski ,P.Jasicki ,K.Pudzianowski ,K.Oklejewicz (od 63' R.Szydłowski) ,K.Woch (od 46' K.Kurczyk) ,A.Bujarski (od 88' F.Olejarz) ,D.Chołuj.   trener - P.Olejarz

W 11 kolejce klasy A ,Cargovia po słabym meczu wygrała z Orłem Szlichtyngowa 2-0 (1-0). Mecz rozpoczął się od ataków Kargowian i w pierwszych minutach dwukrotnie dobrymi interwencjami popisywał się bramkarz Orła broniąc strzały A.Bujarskiego i K.Pudzianowskiego. W 17' po kiksie M.Rajewskiego goście zmarnowali swą najlepszą okazję na zdobycie gola ,gdy ich zawodnik z kilku metrów nie trafił do pustej bramki. Chwilę później po akcji A.Bujarskiego ,z kilku metrów nie potrafił pokonać bramkarza gości D.Chołuj strzelając zbyt lekko. W odpowiedzi w zamieszaniu pod bramką Cargovii napastnik Orła z kilku metrów posyła piłkę tuż obok słupka. W 35' w polu karnym faulowany jest K.Pudzianowski ,który minutę później wykorzystał rzut karny choć bramkarz gości był bliski obrony jego strzału. Chwilę później po indywidualnej akcji K.Pudzianowski wykłada piłkę do D.Chołuja ,który z kilku metrów posyła piłkę nad poprzeczką będąc sam przed bramkarzem. W 39' kontuzji doznaje obrońca Orła i w wyniku braku rezerwowych do końca meczu goście grają w osłabieniu. Po przerwie mimo przewagi jednego zawodnika Kargowianie nie potrafią osiągnąć przewagi gra się zaostrza ,sędzia często studzi zapędy zawodników żółtymi kartkami. W 65' M.Rajewski zagrywa piłkę w pole karne gości tam nie sięga jej w wyskoku ani obrońca ani D.Chołuj ,a przejmuje ja wbiegający w pole karne P.Jasicki i silnym strzałem pod poprzeczkę ustala wynik meczu na 2-0. Minutę później po zagraniu K.Pudzianowskiego sam na sam z bramkarzem wyszedł D.Chołuj ,ale ten okazał się lepszy broniąc jego strzał po ziemi. W 81' znów w polu karnym faulowany był K.Pudzianowski ,ale tym razem rzut karny wykonywał A.Bujarski ,który przegrał pojedynek z bramkarzem. W 85' Kargowianie grają z przewagą już dwóch zawodników po dwóch żółtych kartkach a w konsekwencji czerwonej dla zawodnika Orła ,ale wynik meczu nie ulega zmianie. Zwycięstwo i cenne trzy punkty cieszą ,ale po nie najlepszej grze.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa