CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

0 - 2  (0 - 1)

bramki:

P.Reiner 41' ,K.Woch 75'

K.Andrys - Kr.Lorenc ,P.Reiner kpt.,R.Szydłowski (od 46' K.Woch) ,P.Wawrzynowicz ,S.Wieczorek (od 46' P.Kędziora) ,A.Pawliszyn ,Ka.Lorenc ,B.Łukaszewski ,M.Błażejewski (od 86' N.Kocur) ,M.Konieczny (od 46' K.Kurczyk).

W trzecim meczu w III lidze okręgowej juniorów Cargovia na wyjeździe pokonała po wyrównanym spotkaniu Kometę Buków 2-0 (1-0). Gra toczyła się w środkowej strefie boiska ,a pierwszą groźną akcję mieli gospodarze już w 4' ,ale znakomicie bronił w sytuacji sam na sam K.Andrys. W odpowiedzi dogodnej sytuacji po zagraniu M.Błażejewskiego ,nie wykorzystał S.Wieczorek ,który strzelał niecelnie mając przed sobą tylko bramkarza. Chwilę później B.Łukaszewski popisał się ładnym uderzeniem za pola karnego ,ale udana interwencją popisał się też bramkarz Komety. W 29' znów sytuacje ratuje K.Andrys ,który w zamieszaniu ratuje zespół przed stratą gola. Gdy wydawało się że pierwsza połowa zakończy się bez goli w 41' z rzutu wolnego w pole karne dośrodkował A.Pawliszyn ,a tam celną główką popisał się P.Reiner umieszczając piłkę pod poprzeczką bramki gospodarzy 0-1. Po przerwie zaatakowali Kargowianie ,ale po strzale K.Wocha w dogodnej sytuacji ,bramkarz Komety odbił piłkę na rzut rożny. Chwilę później Cargovia dała się skontrować ale dwukrotnie znakomitymi interwencjami popisał się K.Andrys broniąc w sytuacjach sam na sam. W 75' to Kargowianie przeprowadzili kontrę po której na 0-2 podwyższył K.Woch ,który otrzymał podanie od M.,Błażejewskiego i będąc sam na sam z bramkarzem strzałem w długi róg zdobywa gola. Gospodarze dążyli do zmiany rezultatu ,ale nie wykorzystali dwóch doskonałych sytuacji posyłając piłkę raz nad poprzeczką a raz obok słupka w sytuacji sam na sam. Jeszcze w końcówce w dogodnej sytuacji znalazł się M.Błażejewski ,ale nie trafił w bramkę z kilku metrów. Kolejne już trzecie zwycięstwo Cargovii nad Kometą Buków. Do rozegrania pozostał jeszcze jeden mecz ,który odbędzie się w Kargowej 08.11.2014 o godz.14:00.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa