CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2014-10-12 19:30

CARGOVIA - POGOŃ PRZYBORÓW

bramki:

D.Szarmach 50' ,K.Pudzianowski 69' ,A.Bujarski 87'.

Pogoń 60'.

Ł.Kubalski - K.Lewkowicz kpt.,N.Staszyk ,R.Szydłowski ,M.Rajewski ,F.Olejarz (od 82' D.Tomaś) ,K.Oklejewicz ,D.Szarmach (od 90' A.Płonka) ,K.Kurczyk (od 46' K.Pudzianowski) ,K.Woch ,D.Chołuj (od 46' A.Bujarski).  trener - P.Olejarz

W 9 kolejce klasy A ,Cargovia zdobywa cenne trzy punkty pokonując 3-1 (0-0) Pogoń Przyborów. Pierwsza połowa wyrównana zakończona bezbramkowym remisem choć bliżsi zdobycia gola byli Kargowianie. W 9' po indywidualnej akcji D.Szarmacha znakomitą interwencją popisał się bramkarz gości przenosząc piłkę nad poprzeczką po jego strzale za pola karnego. Chwilę później Kargowianie zdobywają gola za sprawą D.Chołuja ,który dobija strzał K.Wocha ,ale sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu i gola nie uznał. W 15' po akcji K.Oklejewicza i K.Wocha z bliska główkował F.Olejarz ,ale piłka przeszła tuż obok słupka. W 25' znów znakomitą interwencją popisał się bramkarz Pogoni odbijając piłkę po silnym strzale K.Wocha. Goście swą szansę na gola mieli w 30' po koronkowej akcji zakończonej strzałem z linii pola karnego .ale Ł.Kubalski popisał się udaną interwencją odbijając piłkę na rzut rożny. Zaraz po przerwie Kargowianie obejmują prowadzenie ,prostopadłe podanie od A.Bujarskiego wykorzystał D.Szarmach ,który wyszedł sam na sam z bramkarzem i obok niego posłał piłkę do siatki 1-0. Po tym golu Kargowianie się cofnęli i nastawili na kontry. W 56 po jednej z nich bliscy zdobycia gola byli K.Oklejewicz i D.Szarmach ,ale strzał pierwszego odbił bramkarz a dobitka drugiego przeszła tuż obok słupka. Niestety w 60' goście wyrównali po pięknym strzale z rzutu wolnego za pola karnego ,piłka wylądowała w okienku bramki Cargovii 1-1. Pogoń ruszyła za ciosem ale nadziewała się na kontry Cargovii i w 69' K.Oklejewicz popisał się prostopadłym podaniem do K.Pudzianowskiego ,który będąc sam przed bramkarzem technicznym strzałem posłał nad nim piłkę i objął prowadzenie 2-1. Goście nadal posiadali optyczną przewagę i byli bliscy wyrównania w 80' ,gdy sam na sam z Ł.Kubalskim wyszedł ich napastnik ale przestrzelił. W 87' wynik spotkania ustalił A.Bujarski ,który wykończył ładną akcję K.Oklejewicza i D.Szarmacha. Zwycięstwo i cenne trzy punkty na zakończenie udanego weekendu ,w którym wygrały wszystkie kargowskie drużyny.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa