CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2014-10-11 17:42

CARGOVIA - KOMETA BUKÓW

bramki:

A.Płonka 2' ,13' ,D.Chołuj 10'.

Kometa 58'.

K.Andrys - Kr.Lorenc ,R.Patrzykąt kpt.,Ka.Lorenc ,P.Krauze ,P.Wawrzynowicz ,P.Kędziora ,B.Łukaszewski (od 46' K.Kurczyk) ,S.Wieczorek ,A.Płonka (od 46' M.Błażejewski) ,D.Chołuj (od 46' M.Konieczny).  trener - P.Olejarz.

W 2 kolejce III Ligi Okręgowej Juniorów ,Cargovia pokonała 3-1 (3-0) Kometę Buków. Pierwsza połowa należała do Kargowian ,którzy już w pierwszych minutach zdobyli trzy gole. W 2' prostopadłe podanie od Ka.Lorenca otrzymał A.Płonka ,wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzałem po ziemi otworzył wynik meczu 1-0. W 9' nieporozumienie P.Krauze i K.Andrysa o mało nie przyniosło wyrównania ale zawodnik Komety nie trafił w bramkę ,minutę później jest już 2-0 dla Cargovii. Przed polem karnym gości piłkę wywalczył S.Wieczorek ,zagrał do D.Chołuja ,który wykorzystał niezdecydowanie obrońców i bramkarza Komety i po ziemi zdobył drugiego gola. W 13' do odbitej piłki od D.Chołuja doskoczył A.Płonka i będąc sam przed bramkarzem podwyższa na 3-0. A.Płonka jeszcze dwukrotnie znalazł się sam na sam z bramkarzem gości po podaniach B.Łukaszewskiego i P.Kędziory ,ale za każdym razem nie trafiał w bramkę . Pod koniec pierwszej połowy znakomitą interwencją popisał się K.Andrys broniąc w sytuacji sam na sam. Druga połowa należała zdecydowanie do gości ,którzy raz za razem zagrażali bramce Cargovii ,ale na ich drodze stał dobrze dysponowany K.Andrys ,który trzykrotnie bronił w sytuacji sam na sam ,dwukrotnie dopisało nam szczęście ,gdyż napastnicy nie trafiali w bramkę a raz wyręczył go Kr.Lorenc ,który wybijał piłkę z linii bramkowej.Goście honorowego gola zdobyli w 58' ,gdy zawodnik Komety wykorzystał sytuację sam na sam. Zwycięstwo Cargovii ,które miało dwa oblicza po pierwszej dobrej połowie w drugiej Kargowianie nie potrafili przeprowadzić skutecznej akcji natomiast goście grali szybko twardo ale zabrakło im skuteczności.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów