CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

III liga kobiet

• autor: mkscargovia, 2014-09-28 19:11

UKS DĄBRÓWKA KARGOWA - STILON III GORZÓW

bramki: 11' ,34' ,35' ,43' ,60' ,65' ,67' 72' ,77'.

Marika Hyża - Paulina Raźna ,Weronika Bandosz kpt.,Weronika Kruszyńska ,Agata Pasek ,Magdalena Stoksik (od 41' Kamila Marciniak) ,Klaudia Rejmak ,Aleksandra Kruszyńska (od 28' Kinga Gawron) ,Paulina Sobiech (od 70' Patrycja Oleszak) ,Karolina Koseska ,Natalia Gawron.   trener - Ł.Kubalski

Dziś na boisku w Kargowej odbył się historyczny mecz w  którym dziewczyny UKS-u Dąbrówka Kargowa zadebiutowały w III lidze kobiet meczem z Stilonem III Gorzów. Wynik meczu 0-9 (0-3) dla Stilonu ,ale debiut można uznać za bardzo udany ,dziewczyny miały absolutny debiut na dużym boisku i grały bardzo ambitnie ,walczyły na całym boisku o każda piłkę. Przyjezdne dominowały na boisku cały mecz i wygrały zasłużenie ,ale nasze dziewczyny miały kilka udanych zagrań zabrakło tylko honorowego gola ,ale były bliskie go zdobycia. Stilon prowadzenie objął w 11' i cały czas przeważał ,Kargowianki maiły swoje pięć minut i tak w 21' po akcji Klaudii Rejmak i Natalii Gawron ,sam na sam z bramkarka Stilonu wychodziła Karolina Koseska ,ale ta była szybsza i przejeła piłkę. Dwie minuty później znów po zagraniu Natalii Gawron sam na sam z bramkarką była Karolina Koseska ,ale znów ta była szybsza i przejeła piłkę. Minute później indywidualną akcje przeprowadziła Natalia Gawron ,ale jej strzał pewnie obroniła bramkarka Stilonu. W 34' po błędzie Mariki Hyży ,która nie opanowała piłki Gorzowianki strzelają drugiego gola  ,a minute później za pola karnego pięknym strzałem pod poprzeczkę popisała się kapitan Stilonu i do przerwy Kargowianki przegrywały 0-3. Po przerwie uwidoczniły się braki kondycyjne dziewczyn z UKS-u i piłkarki Stilonu raz za razem stwarzały sytuacje bramkowe i je wykorzystywały ustalając wynik na 0-9. Jedyną okazję na zdobycie honorowego gola miała Natalia Gawron ,która wyszła sam na sam z bramkarką Stilonu ,ale posłała piłkę wprost w nią. W Kargowskiej drużynie wyróżniały się Klaudia Rejmak i Weronika Bandosz ale wszystkie dziewczyny zagrały bardzo ambitnie i należą się im duże brawa. BRAWO DZIEWCZYNY. Mecz sędziował trójka sędziowska z Zielonej Góry jako główna Sonia Błaszczykiewicz ,asystenci B.Rudkowski i J.Łyś. Kargowską drużynę dopingowała dość liczna widownia ,która gromkimi brawami nagradzała udane zagrania obu drużyn.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa