PIAST - PARKOVIA Trzebiechów 4:2 DĄB II Przybyszów

bramki:

Kometa 30'

M.Konieczny 14' ,M.Błażejewski 71'.

K.Andrys - R.Patrzykąt ,P.Reiner kpt.,P.Wawrzynowicz ,Kr.Lorenc ,M.Konieczny (od 46' K.Kurczyk) ,A.Pawliszyn ,Ka.Lorenc ,B.Łukaszewski ,P.Krauze ,D.Chołuj (od 46' M.Błażejewski).   trener - P.Olejarz.

W meczu inauguracyjnym III Ligi Okręgowej (dawniej Terenowa Klasa Juniorów),Cargovia po słabym meczu pokonała w Bukowie Kometę 2-1 (1-1). Gospodarze rozpoczeli mecz w siódemkę by po 20 minutach grać w dziesiątkę do końca meczu ale to osłabienie wcale nie ułatwiło gry Kargowian. Kargowianie objeli prowadzenie w 14' po akcji P.Krauze i D.Chołuja ,którą ładnym strzałem wykończył M.Konieczny 0-1. Ale ambitnie i twardo grający gospodarze doprowadzili do wyrównania w 30' 1-1. Po przerwie Kargowianie osiagneli przewagę ale nie potrafili jej wykorzystać marnując kilka okazji do zdobycia gola. Dopiero w 71' wprowadzony po przerwie M.Błażejewski dał zwycięstwo Cargovii wykorzystując dobre podanie od B.Łukaszewskiego ,choć pierwszy strzał mu bramkarz obronił ale dobitka znalazła już drogę do bramki 1-2. Wygrana juniorów choć nie zachwycili.