POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2014-09-21 17:57

MIESZKO KONOTOP - CARGOVIA

bramki:

Mieszko 3' ,45' ,52' ,73' ,80'.

N.Staszyk 89'.

K.Andrys - K.Lewkowicz ,J.Wasiak kpt.,R.Szydłowski (od 51' N.Staszyk) ,M.Rajewski (od 87' R.Patrzykąt) ,F.Olejarz (od 58' A.Bujarski) ,K.Oklejewicz ,D.Szarmach ,K.Kurczyk ,K.Pudzianowski ,K.Woch (od 77' P.Jasicki).   trener - P.Olejarz

W 6 kolejce klasy A ,Cargovia przegrywa 1-5 (0-2) z Mieszkiem w Konotopie. Gospodarze już w 3' objeli prowadzenie po pięknym strzale za pola karnego pod poprzeczkę bramki Cargovii 1-0. Mieszko ruszył za ciosem i trzykrotnie mógł podwyższyć wynik spotkania ,ale znakomitymi interwencjami popisywał się K.Andrys ,najpierw w 9' po kontrze sparował piłkę na rzut rożny w sytuacji sam na sam ,w 17' znów wygrał pojedynek sam na sam z napastnikiem Mieszka ,a w 24' z kilku metrów popisał się refleksem i nogą obronił piłkę. Kargowianie w tej części gry odpowiedzieli tylko groźnym strzałem za pola karnego K.Kurczyka ,ale piłka przeszła nad poprzeczką bramki gospodarzy. Gdy wydawało się że pierwsza połowa zakończy się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy w 45' poszła kontra prawą stroną i po zagraniu przed bramkę napastnik Mieszka podwyższa na 2-0. Zaraz po przerwie Kargowianie mieli szanse na kontaktowego gola ,gdy po zagraniu K.Pudzianowskiego , D.Szarmach ograł obrońcę ,ale posłał piłkę nad poprzeczką. Chwilę później gospodarze podwyższają na 3-0 ,gdy Kargowscy obrońcy nie potrafili wybić piłki ,którą przejeli napastnicy Mieszka i z kilku metrów zdobyli gola. Kargowianie próbują przejąc inicjatywę ,ale nadziewają się na kontry gospodarzy i tak po stracie piłki w środku pola w 73' przez D.Szarmacha zawodnik Mieszka wyszedł sam na sam z K.Andrysem i podwyższa na 4-0. W 80' po kolejnej szybkiej akcji i rozklepaniu obrony Cargovii gospodarze zdobywają kolejnego gola 5-0. W 89' Kargowianie zdobywają honorowego gola ,gdy po dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego K.Oklejewicza ,celną główką popisał się N.Staszyk umieszczając piłkę pod poprzeczką bramki gospodarzy 5-1. W sumie zasłużone zwycięstwo gospodarzy ,którzy grali przede wszystkim skutecznie wykorzystując wszystkie błędy Kargowian. Natomiast Kargowianie grali mało agresywnie ,nie potrafili przeprowadzić akcji zakończając ja celnym strzałem ,bo trzy celne strzały na bramkę to w całym meczu stanowczo za mało.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów